Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Chełm – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Chełm zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące są gotowe kupić nieruchomość od ręki za należności w postaci gotówki. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Chełm jest za mało zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Chełm zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, zadłużenie lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cała sprzedaż może zająć nie dłużej jak 7 dni, a należności otrzymujesz do ręki albo poprzez przelew już w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi podczas finalizowania transakcji. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać zapłatę dla firmy pośredniczącej, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży z udziałem pośrednika należy wrzucić okres wyczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to też spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Chełm.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymasz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę domu Chełm w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz orientację ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • świadomie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży mieszkania
 • Małe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; były posiadacz czy też najemca nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone w wyniku pożaru lub wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z udziałem przyznanym na drodze dziedziczenia czy też po zerwaniu małżeństwa, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Chełm określana jest na bazie 10 różnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Szukasz aplikacji do ustalania ceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie za każdym razem jest właściwa ponieważ przeliczniki do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena domów może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę mieszkania Chełm, która jednocześnie będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wycen domów

Wycenę nieruchomości Chełm sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który następnie prześlemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Chełm, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może być sporządzona przez rzeczoznawcę i wiele oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domu jest związana z dużym wydatkiem, a nie masz wcale pewności, iż napotkasz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. W naszym skupie masz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Chełm – analiza ogłoszeń?

Szybką metodą na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety lub portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie ustalić za niską wartość nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć cenę, która z kolei zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować kupca. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Chełm a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Chełm jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że bezpłatna wycena mieszkania Chełm musi posiadać jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej oferty czy też wszystkie 10 odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z racji sporządzonych propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Chełm możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button