Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Białobrzegi – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Białobrzegi zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od zaraz za pieniądze w formie gotówki. Nie musisz obawiać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Białobrzegi jest mniej atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Białobrzegi zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego lokatora, długi lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cała sprzedaż może potrwać nie więcej jak siedem dni, a należności otrzymasz do ręki bądź na konto już w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy być świadomym, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący realnie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania należy zaliczyć czas oczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego okresu to także znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Białobrzegi.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej korzystną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Białobrzegi na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • zyskać zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Przeciągający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź chęć pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; były właściciel czy też lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, obciążone hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte w wyniku pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny jest bez uregulowania – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru czy też powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem orzeczonym na skutek odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Białobrzegi określana jest na podstawie dziesiątki niezależnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Szukasz przeliczników do ustalania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdej sytuacji jest adekwatna z uwagi na to, iż kalkulatory do wyceny mieszkania nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena mieszkań może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. W naszej firmie dostajesz dedykowaną wycenę mieszkania Białobrzegi, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę mieszkań Białobrzegi ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Stąd też oglądniemy oferowaną nieruchomość i przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który następnie prześlemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Białobrzegi, a Ty zyskujesz gwarancję, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale biegłego i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domów pociąga za sobą wysoki koszt, a nie masz ani odrobiny pewności, że napotkasz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną sumę. U nas otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Białobrzegi – analiza ofert?

Innym sposobem na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety i portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która zaś spowoduje, że ciężko będzie Ci znaleźć nabywcę. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Białobrzegi i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Białobrzegi jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Białobrzegi musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się przyjąć którąś ofertę czy całą dziesiątkę oddalić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych opłat z racji przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Białobrzegi masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi firm skupujących, a potem poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu orientację jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button