Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wilamowice – ekspresowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Wilamowice wskazują rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań są skłonne nabyć nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Wilamowice jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Wilamowice zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować na przykład problemy z najemcą, nieuregulowane należności czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami cały proces sprzedaży może trwać tylko 7 dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką bądź poprzez przelew od razu w dniu podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i sprawiają, że właściciele wyrażają zgodę na kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć czas poszukiwania kupca, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to również znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne tygodnie.

4 kroki do błyskawicznej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Wilamowice.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin spotkania u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do ręki lub poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, aby otrzymać wycenę domu Wilamowice w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zdobędziesz wiedzę jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży domu
 • mieć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź chęć odzyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy właściciel czy też lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – zdewastowane, uszkodzone wskutek działania ognia albo powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem nabytym na skutek dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Wilamowice wyliczona jest na podstawie dziesiątki niezależnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Planujesz skorzystać z pomocy narzędzi do ustalania wartości domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkania nie za każdym razem jest miarodajna ponieważ programy do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena domu może być dużo zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. W naszej firmie możesz liczyć na dopasowaną wycenę nieruchomości Wilamowice, która od razu będzie stanowić ofertę zakupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Wilamowice przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem z fotografiami, który potem prześlemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Wilamowice, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez eksperta i część sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domów generuje wysoki koszt, a nie masz wcale gwarancji, że spotkasz klienta, który będzie chętny zapłacić obliczoną cenę. W naszej firmie otrzymujesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Wilamowice – przegląd ogłoszeń?

Popularnym rozwiązaniem na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety albo portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą istotnie wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która zaś sprawi, że zainteresowanie wśród nabywców będzie znacznie ograniczone albo nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkań Wilamowice a jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Wilamowice zobowiązuje do przyjęcia jakiejś propozycji?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena domu Wilamowice musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy wszystkie dziesięć oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z racji przygotowania wycen. Zamawiając wycenę domu Wilamowice masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button