Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zagórów – ekspresowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Zagórów określają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od zaraz za sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przeglądając w gazecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Zagórów jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Zagórów zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane należności lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami cały proces sprzedaży może trwać jedynie 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub na konto już w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te wynikają z negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że sprzedający akceptują ceny zaniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośrednika, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres oczekiwania na kupca, który to czas często pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to także duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Zagórów.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej zyskowną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do rąk lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, żeby otrzymać wycenę nieruchomości Zagórów na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz orientację ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • poczuć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie ze strony kupców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni właściciel albo lokator nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone wskutek działania ognia lub powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym na skutek spadku czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na braku dodatkowych wydatków – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Zagórów ustalana jest w oparciu o dziesiątkę różnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Masz zamiar skorzystać z pomocy aplikacji do określania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie za każdym razem jest adekwatna bo narzędzia do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Z tego powodu wycena domów może być znacznie zawyżona przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na indywidualną wycenę mieszkań Zagórów, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Zagórów przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który następnie przekażemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Zagórów, a Ty zyskujesz pewność, że oferty cenowe to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może być dokonana przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających z tego korzysta. Trzeba jednak wiedzieć, że tego typu wycena domów wiąże się z dużym kosztem, a nie masz żadnej pewności, że spotkasz kupca, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną cenę. W naszym skupie możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Zagórów – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najprostszym rozwiązaniem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą istotnie przełożyć się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, czym narazisz się na mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą kwotę, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie wśród kupców będzie znikome albo nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Zagórów i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Zagórów zobowiązuje do przyjęcia jednej oferty?

Oczywiście, że nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena domu Zagórów zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej propozycji czy też każdą oddalić – nie jesteś zobowiązany do ponoszenia żadnych opłat z racji sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę domu Zagórów masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button