Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Pyzdry – szybka i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Pyzdry zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą kupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Pyzdry jest niewystarczająco atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Pyzdry zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet tego typu czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego najemcę, zadłużenie albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas cała sprzedaż może trwać nie więcej jak 7 dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej bądź przelewem od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący rzeczywiście ponosi przy realizacji transakcji. Rozbieżności te są wynikiem rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że właściciele akceptują kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić należność dla firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zakwalifikować czas oczekiwania na kupca, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego okresu to także spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Pyzdry.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz gotówkę do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, by otrzymać wycenę nieruchomości Pyzdry w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu domu
 • osiągnąć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie wśród klientów
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub potrzeba odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni właściciel lub lokator nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone wskutek pożaru bądź wody, bez mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z udziałem przyznanym w wyniku odziedziczenia bądź po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Pyzdry ustalana jest po analizie dziesiątki niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Planujesz skorzystać z pomocy aplikacji do ustalania ceny mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest rzetelna gdyż kalkulatory do wyceny nieruchomości nie uwzględniają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena domów może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. U nas dostajesz dedykowaną wycenę domu Pyzdry, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Pyzdry sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który potem przekażemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Pyzdry, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz pojęcia za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać przeprowadzona przez rzeczoznawcę i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów jest związana z niemałym wydatkiem, a nie daje wcale pewności, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną kwotę. W naszej firmie dostajesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkań Pyzdry – przejrzenie ogłoszeń?

Innym sposobem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety czy też portale ogłoszeniowe. Należy jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą istotnie wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która zaś sprawi, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupca. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Pyzdry a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Pyzdry stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Pyzdry posiada gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z wybranej wyceny czy też każdą oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z racji sporządzenia ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Pyzdry możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button