Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Poręba – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Poręba określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w formie gotówki. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Poręba jest niewystarczająco zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Poręba mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. problemowego najemcę, długi czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas załatwianie formalności może potrwać jedynie tydzień, a pieniądze otrzymasz do ręki lub na konto od razu w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Różnice te są rezultatem prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas poszukiwań kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, jeśli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres czekania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Poręba.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, żeby otrzymać wycenę mieszkania Poręba na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Zapewniamy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • zyskać radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i ze spokojem spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; były posiadacz czy też lokator nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek bądź innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, zniszczone wskutek działania ognia lub wody, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z udziałem przyznanym w wyniku spadku bądź po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na braku zbędnych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Poręba wyliczona jest na bazie 10 niezależnych propozycji firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz narzędzi do określania wartości nieruchomości? Należy wiedzieć, że taka wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest rzetelna bo przeliczniki do wyceny mieszkań nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być za duża i trudno będzie Ci znaleźć klienta, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę mieszkań Poręba, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę nieruchomości Poręba prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który następnie udostępnimy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Poręba, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie masz orientacji jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i część osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu wiąże się z niemałym kosztem, a nie daje wcale pewności, iż napotkasz kupca, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszej firmie masz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Poręba – przejrzenie ogłoszeń?

Szybkim rozwiązaniem na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma lub internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz niechcący zaniżyć kwotę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która zaś zaskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie znacznie ograniczone bądź nawet go nie będzie. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkania Poręba i jednocześnie wysuwamy propozycję odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Poręba stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Poręba posiada gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się przyjąć dowolną ofertę czy też każdą oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Poręba masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale zyskując dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button