Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lubomierz – ekspresowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lubomierz zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie musisz bać się żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Lubomierz jest niewystarczająco intratna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Lubomierz zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego lokatora, zadłużenie albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może zająć tylko tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką albo na konto od razu w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący rzeczywiście ponosi podczas finalizacji transakcji. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający akceptują ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad takiego rozwiązania musisz zaliczyć czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to także znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Lubomierz.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Lubomierz w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz orientację ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie wśród nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje lokal (lub nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy właściciel czy też lokator nie chcą opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone wskutek pożaru albo powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem przyznanym w wyniku dziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na uniknięciu zbędnych wydatków – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Lubomierz ustalana jest w oparciu o 10 niezależnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Szukasz narzędzi do ustalania wyceny domu? Wiedz jednak, że tego typu wycena nieruchomości nie za każdym razem jest adekwatna z racji tego, iż narzędzia do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena mieszkania może być zbyt duża przez co trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie masz dopasowaną wycenę mieszkań Lubomierz, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę mieszkań Lubomierz prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który później przekażemy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Lubomierz, a Ty otrzymujesz pewność, że oferty cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz anons, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale biegłego i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domów generuje wysoki koszt, a nie masz żadnej pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną kwotę. U nas możesz liczyć na podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Lubomierz – porównanie ogłoszeń?

Szybką metodą na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma albo internet. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość mieszkania. W efekcie możesz nieświadomie zaniżyć wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś sprawi, że trudno będzie Ci wyszukać klienta. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Lubomierz a jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Lubomierz jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domów Lubomierz musi posiadać jakiś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć jakąś propozycję czy każdą odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzenia propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Lubomierz masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button