Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Skalbmierz – ekspresowa i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Skalbmierz określają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz bać się żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Skalbmierz jest mniej opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Skalbmierz zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, długi czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas załatwianie formalności może potrwać nie więcej jak siedem dni, a pieniądze otrzymujesz gotówką bądź przelewem już w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te są efektem prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nieuniknione i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać kwotę dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy wrzucić czas oczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację transakcji wydłuży się o następne miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje dotyczące na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymujesz wycenę mieszkania Skalbmierz.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij formularz, a otrzymasz wycenę domu Skalbmierz w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się czas sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo potrzeba odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje lokal (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; poprzedni właściciel czy też najemca nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania pozbawione uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru czy też wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem przyznanym na skutek spadku czy też po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Skalbmierz ustalana jest po analizie dziesiątki konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Szukasz przeliczników do ustalania wartości domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest właściwa gdyż narzędzia do wyceny nieruchomości nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena mieszkania może być za wysoka i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. U nas możesz liczyć na adekwatną wycenę mieszkań Skalbmierz, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Skalbmierz przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy dokument razem z fotografiami, który dalej udostępnimy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Skalbmierz, a Ty zyskujesz pewność, że oferty cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez rzeczoznawcę i część właścicieli decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domu jest związana ze znacznym kosztem, a nie masz żadnej pewności, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić obliczoną sumę. W naszej firmie dostajesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Skalbmierz – porównanie ofert?

Popularnym wyjściem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety czy też internet. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić za niską wartość nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić za wysoką cenę, która znowósz sprawi, że zainteresowanie nabywców będzie znikome lub nawet nie będzie żadnego. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Skalbmierz a jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Skalbmierz stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Skalbmierz musi zawierać gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się przyjąć dowolną propozycję czy też wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Skalbmierz możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button