Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Witkowo – błyskawiczna i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Witkowo zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz za pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Witkowo jest mniej atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Witkowo mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zakwalifikować np. problemy z lokatorem, nieuregulowane należności czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może zająć tylko siedem dni, a należności otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem już w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi przy finalizacji transakcji. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to powodują, że sprzedający akceptują ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć należność dla pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zakwalifikować czas poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to także spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Witkowo.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej korzystną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce a także najdogodniejszy termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz uzgodnioną kwotę do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Złóż formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Witkowo w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z władaniem domem
 • Długi okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka i konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), zamieszkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel bądź najemca nie chcą wyprowadzać się z mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem nabytym w ramach odziedziczenia czy też po zerwaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Witkowo określana jest na bazie dziesiątki niezależnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Poszukujesz programów do określania wyceny domu? Trzeba wiedzieć, że taka wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest prawdziwa gdyż przeliczniki do wyceny domu nie uwzględniają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena mieszkania może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dedykowaną wycenę domu Witkowo, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupienia.

Informacje do wycen domów

Wycenę domów Witkowo prezentujemy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który następnie prześlemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Witkowo, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz ofertę, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez eksperta i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domów jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie masz wcale gwarancji, iż spotkasz kupca, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną cenę. W naszej firmie masz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Witkowo – przejrzenie ofert?

Najprostszym wyjściem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety i internet. Należy jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacząco wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie wśród kupujących będzie znikome lub nawet nie będzie go wcale. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Witkowo i jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Witkowo stanowi zobowiązanie do przyjęcia jednej oferty?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Witkowo musi mieć jakiś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by zaakceptować którąś propozycję czy wszystkie 10 odrzucić – nie ponosisz żadnych opłat z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę domu Witkowo masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button