Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zelów – szybka i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Zelów określają rzeczywistą wartość rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może okazać się, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Zelów jest za mało intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Zelów uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zakwalifikować np. problemowego lokatora, nieuregulowane należności czy też skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cała sprzedaż może potrwać najdłużej tydzień, a należności otrzymasz w formie gotówkowej albo przelewem już w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający realnie ponosi podczas finalizacji transakcji. Rozbieżności te są rezultatem negocjacji między uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i sprawiają, że właściciele akceptują kwoty niższe nawet o kilka lub kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć prowizję pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży poprzez pośrednika należy wrzucić czas poszukiwań nabywcy, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego okresu to również spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Zelów.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej opłacalną i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin wizyty w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz ustaloną kwotę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij formularz, a dostaniesz wycenę nieruchomości Zelów w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i ze spokojem popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Przeciągający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (bądź nie mieszka), użytkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz lub najemca nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek kredytów lub innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone na skutek pożaru czy też wody, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w wyniku dziedziczenia lub po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na uniknięciu zbędnych wydatków – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Zelów określana jest po przeanalizowaniu dziesięciu konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Poszukujesz programów do określania wyceny domu? Musisz mieć świadomość, że tego rodzaju wycena domów nie w każdej sytuacji jest rzetelna z uwagi na to, że aplikacje do wyceny nieruchomości nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domu może być znacznie zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby ją przyjąć. U nas możesz liczyć na indywidualną wycenę domów Zelów, która jednocześnie będzie stanowić propozycję nabycia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Zelów przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem ze zdjęciami, który dalej udostępnimy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Zelów, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i wiele oferujących z tego korzysta. Jednak taka wycena domu wiąże się ze znacznym kosztem, a nie masz wcale gwarancji, iż napotkasz kupującego, który będzie skłonny zgodzić się na taką kwotę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Zelów – przegląd ogłoszeń?

Szybką metodą na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma i internet. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz niechcący ustalić za niską cenę nieruchomości, czym narazisz się na straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która z kolei spowoduje, że niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Zelów i jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Zelów jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Zelów zawiera gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć którąś ofertę czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych kosztów z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę domu Zelów możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a później poszukiwać zainteresowanych we własnym zakresie, ale mając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button