Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Żarki – natychmiastowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Żarki zawierają rzeczywistą cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne nabyć nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że nasza wycena mieszkania Żarki jest niewystarczająco opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Żarki uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, zadłużenie czy też niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, gdy zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może zająć nie dłużej jak siedem dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej albo poprzez przelew już w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi w momencie nawiązywania transakcji. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nieuniknione a które to sprawiają, że właściciele akceptują ceny zaniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas poszukiwań kupca, który to okres często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też spore wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} oferowanej nieruchomości. Za dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Żarki.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej korzystną oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk albo poprzez szybki przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, by dostać wycenę mieszkania Żarki na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Możemy zapewnić, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży domu
 • odczuć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • rozwiązać trudności i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz czy też najemca nie chcą opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia lub wody, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem otrzymanym w wyniku dziedziczenia albo po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy i na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Żarki ustalana jest na bazie 10 różnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Poszukujesz programów do określania wyceny domu? Musisz być świadomym, że tego rodzaju wycena mieszkania nie za każdym razem jest adekwatna gdyż programy do wyceny domów nie uwzględniają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Końcowo wycena mieszkań może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie chętny, by ją zaakceptować. U nas masz dedykowaną wycenę domu Żarki, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę mieszkania Żarki prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport razem z fotografiami, który potem udostępnimy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Żarki, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną modyfikacjom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale specjalisty i część oferujących z tego korzysta. Jednak taka wycena domu wiąże się z wysokim wydatkiem, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że napotkasz kupca, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną cenę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Żarki – przegląd ofert?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma albo internet. Należy jednak wiedzieć, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą znacząco wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która z kolei sprawi, że zainteresowanie ze strony klientów będzie niewielkie bądź nawet zerowe. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkania Żarki i jednocześnie wysuwamy ofertę zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Żarki jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Żarki zawiera gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy też wszystkie oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Żarki masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a potem przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką sumę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button