Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Mosina – szybka i opłacalna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Mosina zawierają faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej uświadomisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Mosina jest mniej zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Mosina mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład problemowego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może zająć jedynie 7 dni, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki lub przelewem od razu w dniu podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący faktycznie ponosi przy finalizowania transakcji. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to prowadzą do tego, że sprzedający przystają na kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć opłatę dla pośrednika, która z reguły wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów takiego rozwiązania musisz wrzucić okres poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to także znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje na temat dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Mosina.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do rąk albo poprzez szybki przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, żeby dostać wycenę nieruchomości Mosina na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz wiedzę jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – podejmij współpracę

Możemy obiecać, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć radość z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania albo chęć odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje lokal (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni właściciel bądź lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów bądź innych umów.
   • Domy których stan prawny pozostaje bez uregulowania – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek pożaru albo powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem przyznanym w wyniku odziedziczenia czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Mosina kalkulowana jest na bazie 10 konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Szukasz aplikacji do określania wartości nieruchomości? Wiedz jednak, że tego typu wycena domów nie w każdej sytuacji jest prawdziwa bo programy do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena mieszkań może być zbyt wysoka przez co niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz precyzyjną wycenę domu Mosina, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupu.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Mosina ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który następnie przekażemy firmom sporządzającym wyceny nieruchomości Mosina, a Ty masz gwarancję, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem biegłego i wiele osób z tego korzysta. Wiedz jednak, że tego typu wycena domów wiąże się z niemałym kosztem, a nie daje wcale gwarancji, że spotkasz klienta, który będzie skłonny zapłacić wyliczoną kwotę. W naszym skupie możesz liczyć na podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Mosina – przeglądnięcie ofert?

Innym wyjściem na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet znikome różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt niską wartość mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która znowósz zaskutkuje tym, że ciężko będzie Ci znaleźć kupca. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Mosina i jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Mosina jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Mosina musi mieć gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by przyjąć dowolną ofertę czy też wszystkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Mosina masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale mając dzięki temu rozeznanie jaką sumę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button