Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Resko – błyskawiczna i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Resko zawierają faktyczną cenę rynkową, za którą firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo opłat. Może się zdarzyć, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Resko jest niewystarczająco opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Resko zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty podróży. Z nami cały proces sprzedaży może trwać tylko siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki lub przelewem od razu w chwili podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi podczas nabycia. Różnice te biorą się z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że sprzedający akceptują kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać kwotę dla pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z udziałem pośrednika należy zakwalifikować czas poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, gdy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas czekania na finalizację transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Resko.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostaniesz ustaloną kwotę do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij formularz, żeby dostać wycenę domu Resko na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Wydłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo chęć odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (lub nie użytkuje go), użytkuje nie mając żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz lub najemca nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru lub wody, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem otrzymanym w drodze spadku albo po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku funduszy oraz na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Resko kalkulowana jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Szukasz przeliczników do ustalania ceny nieruchomości? Należy wiedzieć, że taka wycena mieszkań nie w każdym razie jest rzetelna bo aplikacje do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena domów może być bardzo zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie skłonny, by ją przyjąć. W naszym skupie dostajesz dedykowaną wycenę mieszkania Resko, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Resko przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który następnie udostępnimy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Resko, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji jaką możesz podać cenę za oferowany dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez biegłego i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Należy jednak być świadomym, że taka wycena domu wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny pewności, że napotkasz kupca, który będzie chętny zapłacić wyliczoną sumę. W naszym skupie otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która od razu jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Resko – przeglądnięcie ofert?

Popularną metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma lub serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pozornie małoznaczące różnice mogą znacznie wpłynąć na wartość mieszkania. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić za niską kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która zaś zaskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować kupującego. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Resko a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Resko jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domu Resko zawiera gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, by przyjąć jakąś ofertę czy też wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych opłat z tytułu przygotowanych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Resko masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale mając dzięki temu orientację jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button