Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Dobrodzień – natychmiastowa i intratna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Dobrodzień zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za którą jednostki skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od zaraz za należności w postaci gotówki. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Dobrodzień jest za mało opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Dobrodzień mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, długi lub skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami cały proces sprzedaży może potrwać tylko tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz gotówką albo przelewem już w dniu opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel realnie ponosi w chwili sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika należy wrzucić okres poszukiwania kupca, który to okres często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje tyczące się na temat} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Dobrodzień.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Dobrodzień w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo potrzeba odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy posiadacz albo lokator nie chcą opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Domy z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone na skutek działania ognia lub powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem orzeczonym na skutek spadku bądź po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy a także na braku zbędnych wydatków – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Dobrodzień określana jest na podstawie dziesiątki różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Poszukujesz aplikacji do ustalania wartości mieszkania? Trzeba być świadomym, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest adekwatna gdyż przeliczniki do wyceny domów nie uznają czynników zaniżających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena nieruchomości może być zbyt duża i trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, by się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz dedykowaną wycenę domu Dobrodzień, która od razu będzie stanowiła propozycję nabycia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Dobrodzień ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który dalej prześlemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Dobrodzień, a Ty masz pewność, że propozycje cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – ekspert?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale specjalisty i wiele osób z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domów wiąże się z dużym kosztem, a nie daje żadnej gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na taką sumę. W naszej firmie dostajesz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Dobrodzień – analiza ofert?

Popularną metodą na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie wyszukasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą znacznie wpływać na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć wartość, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie wśród kupców będzie małe albo nawet zerowe. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Dobrodzień a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Dobrodzień jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena mieszkania Dobrodzień musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować którąś ofertę czy wszystkie oddalić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych kosztów z tytułu sporządzonych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Dobrodzień masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button