Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Świątniki Górne – szybka i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Świątniki Górne wskazują faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące są gotowe wykupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych utajonych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Świątniki Górne jest niewystarczająco zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Świątniki Górne mają już uwzględnione czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować na przykład problemowego najemcę, długi albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać najdłużej tydzień, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej bądź na konto od razu w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zaniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres poszukiwania zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o kolejne miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymasz wycenę mieszkania Świątniki Górne.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z 10 wycen skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce i odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Świątniki Górne na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zdobędziesz orientację jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaży domu
 • poczuć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory związane z władaniem domem
 • Wydłużający się czas sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie wśród kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka i potrzeba odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), użytkuje nie mając żadnego tytułu prawnego; uprzedni właściciel lub lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru bądź wody, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem otrzymanym w wyniku odziedziczenia albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Świątniki Górne ustalana jest w oparciu o 10 różnych propozycji firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Zamierzasz skorzystać z pomocy kalkulatorów do określania ceny mieszkania? Musisz mieć świadomość, że taka wycena domów nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż programy do wyceny mieszkania nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domu może być zbyt wysoka i trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie skłonny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie masz dopasowaną wycenę domu Świątniki Górne, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Świątniki Górne ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który dalej udostępnimy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Świątniki Górne, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może być przeprowadzona przez rzeczoznawcę i część właścicieli z tego korzysta. Wiedz jednak, że tego typu wycena domu wiąże się z wysokim wydatkiem, a nie masz żadnej gwarancji, iż spotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zgodzić się na obliczoną cenę. U nas masz obiektywną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkania Świątniki Górne – porównanie ogłoszeń?

Popularną metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest analiza ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety albo internet. Należy jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze przekładać się na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która zaś sprawi, że trudno będzie Ci wyszukać nabywcę. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Świątniki Górne a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Świątniki Górne jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz obawiać się, że darmowa wycena mieszkania Świątniki Górne musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś ofertę czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych ofert. Wypełniając formularz o wycenę domu Świątniki Górne masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać nabywców samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button