Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Gogolin – ekspresowa i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Gogolin wskazują faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej uświadomisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Gogolin jest niewystarczająco zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Gogolin zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, długi albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. U nas załatwianie formalności może trwać tylko 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub poprzez przelew już w momencie zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć świadomość, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i sprawiają, że właściciele wyrażają zgodę na ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych wad takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas poszukiwania zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to też duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Gogolin.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W chwili zawarcia aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do ręki lub poprzez szybki przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, żeby dostać wycenę domu Gogolin na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zdobędziesz rozeznanie na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy zapewnić, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • rozważnie zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać zadowolenie z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od trudności i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży nieruchomości
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź konieczność pozyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje mieszkanie (albo nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel czy też najemca nie chcą opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte wskutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru czy też powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do zburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem otrzymanym w ramach odziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na braku dodatkowych kosztów – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Gogolin ustalana jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator internetowy?

Planujesz skorzystać ze wsparcia programów do ustalania wartości mieszkania? Trzeba mieć świadomość, że taka wycena domów nie za każdym razem jest właściwa z uwagi na to, iż aplikacje do wyceny domu nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena mieszkania może być dużo zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na spersonalizowaną wycenę nieruchomości Gogolin, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję nabycia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę mieszkania Gogolin sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy raport razem ze zdjęciami, który później prześlemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Gogolin, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez rzeczoznawcę i część właścicieli decyduje się na to. Jednak taka wycena domu generuje niemały koszt, a nie daje żadnej pewności, że spotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić taką kwotę. W naszym skupie możesz liczyć na zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Gogolin – przeanalizowanie ofert?

Inną metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety albo serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą w dużej mierze wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt niską wartość mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która znowósz zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie małe lub nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Gogolin a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Gogolin jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domu Gogolin zawiera jakiś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się zaakceptować jakąś wycenę czy każdą oddalić – nie jesteś zobowiązany do uregulowania jakichkolwiek opłat z racji przygotowanych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Gogolin możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a później poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu orientację jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button