Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Białogard – natychmiastowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Białogard określają faktyczną wartość rynkową, za jaką skupy mieszkań są skłonne nabyć nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Może się zdarzyć, że oglądając w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Białogard jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Białogard uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. problemowego najemcę, zadłużenie bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może potrwać tylko siedem dni, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej albo na konto już w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, które kupujący rzeczywiście ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te biorą się z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że sprzedający akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć zapłatę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania trzeba zaliczyć czas poszukiwań zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to także duże koszty, związane z bieżącymi opłatami. W przypadku, jeżeli nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. W zaledwie 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Białogard.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej korzystną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostaniesz należności do rąk lub poprzez szybki przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę domu Białogard w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz rozeznanie ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • przemyślanie podjąć decyzję o sprzedaniu domu
 • zyskać radość z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać problemy i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie wśród nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie zameldowany zamieszkuje mieszkanie (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; były posiadacz lub najemca nie chcą wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku pożyczek i innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru bądź powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, konstrukcje przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem otrzymanym na drodze spadku czy też po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na braku zbędnych wydatków – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Białogard określana jest po analizie dziesięciu różnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wartości domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena domu nie zawsze jest prawdziwa gdyż aplikacje do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena domów może być za duża i trudno będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz dedykowaną wycenę nieruchomości Białogard, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Dane do wycen domów

Wycenę domów Białogard przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument razem z fotografiami, który dalej przekażemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Białogard, a Ty masz pewność, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domów generuje duży wydatek, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż napotkasz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na obliczoną sumę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkań Białogard – analiza ofert?

Szybkim sposobem na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły gazety i serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie znikome albo nawet zerowe. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Białogard a jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Białogard jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że darmowa wycena domów Białogard musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć jakąś ofertę czy też każdą oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Białogard masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupujących na własną rękę, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jaką cenę możesz żądać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button