Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Rumia – ekspresowa i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Rumia określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w postaci gotówki. Nie musisz obawiać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo dopłat. Może okazać się, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Rumia jest za mało zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Rumia mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z najemcą, zadłużenie albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. Z nami załatwianie formalności może potrwać jedynie tydzień, a pieniądze otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem już w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel rzeczywiście ponosi podczas finalizowania transakcji. Rozbieżności te są rezultatem prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i powodują, że właściciele akceptują ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas oczekiwania na zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to również duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Rumia.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, polecamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o sporządzenie wyceny, żeby otrzymać wycenę mieszkania Rumia na podstawie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty dotyczące prawa do władania domem
 • Przedłużający się okres sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były właściciel lub lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – zdemolowane, uszkodzone wskutek pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem nabytym w ramach odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na uniknięciu zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Rumia ustalana jest na bazie 10 konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Poszukujesz przeliczników do określania wartości mieszkania? Trzeba być świadomym, że tego rodzaju wycena domu nie w każdej sytuacji jest rzetelna bo przeliczniki do wyceny domu nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na adekwatną wycenę mieszkań Rumia, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wyceny domów

Wycenę domów Rumia ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też dotrzemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który potem udostępnimy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Rumia, a Ty masz gwarancję, że zaproponowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za swój dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i część właścicieli z tego korzysta. Jednak taka wycena domów jest związana z wysokim kosztem, a nie masz żadnej pewności, iż spotkasz kupującego, który będzie gotowy zapłacić taką kwotę. W naszej firmie dostajesz uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkania Rumia – przegląd ofert?

Najprostszym sposobem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły czasopisma lub portale ogłoszeniowe. Musisz jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą istotnie wpłynąć na wartość mieszkania. W efekcie możesz mimowolnie zaniżyć kwotę mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która znowósz poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkań Rumia i jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Rumia zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkania Rumia zawiera gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się przyjąć którąś propozycję czy wszystkie dziesięć oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych propozycji. Zamawiając wycenę domu Rumia możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button