Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Bielsko-Biała – ekspresowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Bielsko-Biała zawierają faktyczną cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz bać się żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może się zdarzyć, że oglądając w internecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Bielsko-Biała jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Bielsko-Biała uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopoty z najemcą, zadłużenie albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w kancelarii notarialnej ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może potrwać jedynie tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej lub na konto od razu w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi podczas finalizacji transakcji. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika należy zakwalifikować czas poszukiwania kupca, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to także znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Bielsko-Biała.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk lub poprzez szybki przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Wypełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę domu Bielsko-Biała na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży domu
 • poczuć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania nieruchomością
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź potrzeba pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; uprzedni posiadacz bądź najemca nie chcą opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – zdewastowane, zniszczone wskutek pożaru bądź wody, bez mediów, z uciążliwym dojazdem, konstrukcje do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy wspólne – z prawem orzeczonym na skutek odziedziczenia albo po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy pełnowartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy i na uniknięciu dodatkowych wydatków – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Bielsko-Biała kalkulowana jest w oparciu o 10 niezależnych propozycji podmiotów dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Poszukujesz przeliczników do ustalania ceny nieruchomości? Musisz wiedzieć, że taka wycena nieruchomości nie zawsze jest adekwatna z racji tego, że przeliczniki do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkań może być dużo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupca, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas masz dopasowaną wycenę mieszkania Bielsko-Biała, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę domów Bielsko-Biała ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który później przekażemy podmiotom sporządzającym wycenę nieruchomości Bielsko-Biała, a Ty masz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może zostać przeprowadzona przez biegłego i część właścicieli decyduje się na to. Należy jednak być świadomym, że taka wycena domów wiąże się ze znacznym wydatkiem, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że spotkasz klienta, który będzie chętny zapłacić wyliczoną kwotę. W naszym skupie otrzymujesz zbliżoną wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Bielsko-Biała – przejrzenie ofert?

Szybką metodą na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma i internet. Trzeba jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą znacznie wpłynąć na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt niską cenę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie albo nawet zerowe. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Bielsko-Biała i jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Bielsko-Biała jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Bielsko-Biała ma gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, by przyjąć dowolną propozycję czy też całe 10 oddalić – nie jesteś zobowiązany do wnoszenia żadnych wydatków z racji przygotowania wycen. Zamawiając wycenę domu Bielsko-Biała masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a później poszukiwać nabywców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button