Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Odolanów – szybka i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Odolanów określają rzeczywistą cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Odolanów jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Odolanów mają już uwzględnione czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. problemy z najemcą, długi czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może zająć jedynie tydzień, a umówioną kwotę otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew już w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący realnie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych między sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zaniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze doliczyć należność dla pośrednika, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy wrzucić czas poszukiwań kupca, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego okresu to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, czas oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Przekazujesz nam informacje na temat dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Odolanów.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz ustaloną kwotę do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Odolanów na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • mieć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie wśród kupujących
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i potrzeba odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje lokal (albo nie mieszka), użytkuje nie mając żadnego zezwolenia; wcześniejszy właściciel lub lokator nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek lub innych umów.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, zniszczone wskutek działania ognia lub powodzi, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, budynki do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem nabytym w ramach odziedziczenia albo po zerwaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, potrzebujące możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Odolanów określana jest w oparciu o dziesiątkę różnych propozycji firm dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik online?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wartości domu? Wiedz jednak, że tego typu wycena domów nie za każdym razem jest adekwatna gdyż przeliczniki do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena domów może być znacznie zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. W naszej firmie masz adekwatną wycenę nieruchomości Odolanów, która od razu będzie stanowić ofertę odkupienia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkań Odolanów sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który dalej udostępnimy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Odolanów, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem biegłego i część oferujących decyduje się na to. Jednak taka wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie masz ani odrobiny pewności, że spotkasz klienta, który będzie skłonny zgodzić się na taką cenę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Odolanów – przejrzenie ogłoszeń?

Popularną metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy z reguły czasopisma i internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę nieruchomości. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć kwotę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei sprawi, że ciężko będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Odolanów i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Odolanów zobowiązuje do przyjęcia jednej z 10 propozycji?

Wcale nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena mieszkania Odolanów musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś oferty czy też wszystkie dziesięć odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z racji sporządzonych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Odolanów możesz zapoznać się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu orientację jakiej sumy oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button