Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Złoty Stok – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Złoty Stok zawierają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji albo opłat. Może okazać się, że po przeglądnięciu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Złoty Stok jest niewystarczająco zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Złoty Stok mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na wartość nieruchomości. W ramach powyższych czynników można zaszeregować np. kłopoty z lokatorem, zadłużenie czy zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas cała sprzedaż może potrwać tylko 7 dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej bądź na konto od razu w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący rzeczywiście ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te są efektem rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że właściciele akceptują ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić należność dla pośrednika, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży poprzez pośrednika musisz zakwalifikować czas poszukiwań kupca, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie posiłkował się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O ZAPREZENTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Za 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Złoty Stok.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną oraz spełniającą Twoje wymagania.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostaniesz pieniądze do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Złoty Stok na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – współpraca

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • odczuć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z władaniem mieszkaniem
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek zezwolenia; były posiadacz lub lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, obciążone hipoteką, z długiem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku pożaru lub powodzi, z brakiem mediów, z trudnym dojazdem, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z prawem dożywocia, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w wyniku odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu funduszy oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Złoty Stok kalkulowana jest po analizie dziesięciu niezależnych ofert firm dokonujących skupu nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najlepszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia programów do określania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest miarodajna gdyż przeliczniki do wyceny domów nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena mieszkania może być bardzo zawyżona i trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, aby ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na dedykowaną wycenę mieszkania Złoty Stok, która od razu będzie stanowiła ofertę nabycia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Złoty Stok przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu przybędziemy na oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy opis razem ze zdjęciami, który dalej przekażemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Złoty Stok, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem rzeczoznawcy i wiele sprzedających decyduje się na to. Jednak tego typu wycena domów jest związana z niemałym kosztem, a nie daje żadnej pewności, że spotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną kwotę. W naszym skupie masz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Złoty Stok – przeanalizowanie ogłoszeń?

Inną metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety czy też internet. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie różnice mogą znacznie wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt niską kwotę mieszkania, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką kwotę, która znowósz poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy dopasowaną wycenę mieszkania Złoty Stok a jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Złoty Stok jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena domów Złoty Stok musi zawierać gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy wszystkie 10 oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych kosztów z tytułu przygotowanych wycen. Wypełniając wniosek o wycenę domu Złoty Stok masz możliwość zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać nabywców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką cenę możesz oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button