Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Piaseczno – szybka i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Piaseczno określają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki wręczając należności w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może się zdarzyć, że po przepatrzeniu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Piaseczno jest niewystarczająco opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Piaseczno zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować np. problemy z lokatorem, długi lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cała sprzedaż może potrwać nie dłużej jak siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w momencie finalizacji transakcji. Różnice te są efektem prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również spore koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Piaseczno.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz ustaloną kwotę do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Piaseczno w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • zyskać radość z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i ze spokojem patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z władaniem nieruchomością
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub potrzeba odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (lub nie mieszka), użytkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; uprzedni właściciel czy też lokator nie zamierzają wyprowadzać się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny jest nieuregulowany – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości bez pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia bądź powodzi, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z prawem nabytym w wyniku spadku bądź po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku funduszy a także na braku zbędnych kosztów – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Piaseczno ustalana jest po analizie 10 niezależnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Poszukujesz narzędzi do określania ceny domu? Pamiętaj jednak, że taka wycena domu nie za każdym razem jest prawdziwa bo aplikacje do wyceny domu nie uwzględniają czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena domów może być znacznie zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. W naszym skupie otrzymujesz dedykowaną wycenę mieszkań Piaseczno, która od razu będzie stanowić ofertę nabycia.

Dane do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Piaseczno sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który dalej wyślemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Piaseczno, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz ofertę, ale nie masz rozeznania na ile wycenić swój dom? Wycena domów może zostać przeprowadzona przez specjalistę i wiele sprzedających decyduje się z tego skorzystać. Jednak tego typu wycena domu wiąże się ze znacznym kosztem, a nie daje ani odrobiny pewności, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zgodzić się na taką kwotę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Piaseczno – porównanie ogłoszeń?

Innym wyjściem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet z pozoru małoznaczące różnice mogą w dużej mierze wpływać na cenę mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo ustalić za niską kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą cenę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie ze strony kupujących będzie niewielkie lub nawet go nie będzie. My sporządzamy precyzyjną wycenę mieszkania Piaseczno i jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Piaseczno stanowi zobowiązanie do przyjęcia jakiejś propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że darmowa wycena nieruchomości Piaseczno musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną wycenę czy każdą oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Piaseczno możesz zaznajomić się z ofertami cenowymi od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać kupców we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button