Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Przemyśl – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Przemyśl wskazują faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz przekazując sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji bądź dopłat. Może okazać się, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Przemyśl jest za mało atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Przemyśl uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować na przykład problemowego lokatora, nieuregulowane zobowiązania finansowe albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie narażać Cię na koszty i niedogodności. U nas załatwianie formalności może trwać tylko siedem dni, a pieniądze otrzymasz do ręki albo na konto już w dzień zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający rzeczywiście ponosi w chwili finalizacji transakcji. Rozbieżności te są wynikiem prowadzonych negocjacji pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele zgadzają się na ceny obniżone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć należność dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić okres oczekiwania na nabywcę, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym okresie to też duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje tyczące się dotyczących} posiadanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Przemyśl.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, polecamy Ci najlepszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż formularz, by otrzymać wycenę mieszkania Przemyśl w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaniu domu
 • mieć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory wynikłe z prawa do władania domem
 • Przeciągający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; poprzedni posiadacz albo lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu wskutek pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości pozbawione uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek działania ognia albo powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do usunięcia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z udziałem przyznanym w drodze odziedziczenia lub po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki a także na braku dodatkowych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Przemyśl kalkulowana jest na bazie dziesięciu niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator internetowy?

Szukasz narzędzi do ustalania ceny domu? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdym razie jest właściwa z racji tego, że programy do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Z tego powodu wycena domu może być zbyt duża przez co trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas masz spersonalizowaną wycenę domów Przemyśl, która od razu będzie stanowić propozycję zakupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Przemyśl przygotowujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis razem z fotografiami, który potem udostępnimy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Przemyśl, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz jaką podać cenę za swój dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i część osób decyduje się z tego skorzystać. Trzeba jednak być świadomym, że taka wycena domów jest związana z wysokim wydatkiem, a nie masz wcale pewności, iż napotkasz klienta, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszym skupie masz zbliżoną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Przemyśl – analiza ogłoszeń?

Inną metodą na określenie wartości posiadanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma lub internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet znikome rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie kupujących będzie znacznie ograniczone lub nawet zerowe. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Przemyśl i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Przemyśl jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz bać się, że bezpłatna wycena mieszkań Przemyśl zawiera gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej oferty czy też całe 10 odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowanych propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Przemyśl możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu świadomość jaką sumę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button