Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Susz – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Susz zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za którą jednostki skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki przekazując gotówkę. Nie musisz bać się absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Może być tak, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej przemyślisz sobie, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Susz jest za mało korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Susz mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego lokatora, nieuregulowane należności bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cała sprzedaż może zająć tylko tydzień, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej albo poprzez przelew od razu w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Różnice te biorą się z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i prowadzą do tego, że sprzedający przystają na kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć opłatę dla pośredniczącego, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zaliczyć okres poszukiwań zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Po 2 godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Susz.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz gotówkę do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Uzupełnij formularz, a dostaniesz wycenę mieszkania Susz w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • mieć satysfakcję z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Długotrwały okres sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie kupujących
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie i potrzeba odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje lokal (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni właściciel bądź najemca nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów i innych umów.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, wobec których nie przeprowadzono postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, zniszczone na skutek pożaru lub powodzi, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Domy z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem otrzymanym w wyniku odziedziczenia czy też po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy a także na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Susz ustalana jest w oparciu o dziesiątkę różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik online?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania wartości mieszkania? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena domu nie za każdym razem jest właściwa bo narzędzia do wyceny mieszkań nie uznają czynników zmniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Końcowo wycena nieruchomości może być zbyt wysoka przez co ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, by ją zaakceptować. W naszym skupie dostajesz spersonalizowaną wycenę nieruchomości Susz, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupu.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę nieruchomości Susz przygotowujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy opis razem z fotografiami, który dalej prześlemy podmiotom sporządzającym wyceny nieruchomości Susz, a Ty otrzymujesz gwarancję, że propozycje cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbywać się z udziałem specjalisty i wiele sprzedających decyduje się na to. Należy jednak być świadomym, że tego typu wycena domów wiąże się z dużym kosztem, a nie daje ani odrobiny pewności, że napotkasz klienta, który będzie chętny zapłacić obliczoną kwotę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Susz – przegląd ofert?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub portale ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą znacząco przełożyć się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za wysoką cenę, która zaś spowoduje, że zainteresowanie ze strony nabywców będzie niewielkie bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkań Susz i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Susz stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej propozycji?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkania Susz posiada jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy całe 10 odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia żadnych opłat z racji sporządzenia wycen. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Susz masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a potem poszukiwać nabywców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button