Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Tarnów – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Tarnów zawierają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne kupić nieruchomość od zaraz przekazując sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Tarnów jest za mało intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Tarnów uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, długi albo trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami załatwianie formalności może zająć nie dłużej jak tydzień, a należności otrzymujesz gotówką lub poprzez przelew od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający realnie ponosi przy nabycia. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele akceptują kwoty pomniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika trzeba zakwalifikować okres poszukiwania kupca, który to czas często trwa nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości w tym okresie to także znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie transakcji przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Tarnów.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z 10 wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostajesz pieniądze do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż formularz, a dostaniesz wycenę domu Tarnów na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • zyskać satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania nieruchomością
 • Długi czas sprzedaży domu
 • Małe zainteresowanie wśród nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo potrzeba pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając jakiegokolwiek pozwolenia; uprzedni właściciel lub lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania bez pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone na skutek działania ognia czy też wody, bez mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem otrzymanym na skutek dziedziczenia albo po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu gotówki oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Tarnów kalkulowana jest po analizie dziesiątki konkurencyjnych ofert firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Chcesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest rzetelna ponieważ aplikacje do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena nieruchomości może być zbyt duża przez co niełatwo będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, by ją zaakceptować. U nas masz dedykowaną wycenę nieruchomości Tarnów, która jednocześnie będzie stanowić propozycję odkupienia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Tarnów ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który potem prześlemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Tarnów, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Redagujesz ofertę, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może odbywać się przy udziale rzeczoznawcy i część sprzedających z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu pociąga za sobą niemały koszt, a nie masz wcale pewności, że spotkasz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na taką kwotę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Tarnów – przejrzenie ofert?

Inną metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na cenę nieruchomości. W efekcie możesz niechcący ustalić za niską cenę nieruchomości, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie wśród klientów będzie znikome lub nawet go nie będzie. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Tarnów a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Tarnów zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu ofert?

Absolutnie nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena domów Tarnów posiada gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy też wszystkie dziesięć odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z tytułu przygotowania propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Tarnów masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button