Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wołomin – szybka i opłacalna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Wołomin zawierają faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji czy opłat. Może okazać się, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Wołomin jest mniej zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Wołomin zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z lokatorem, długi czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać najdłużej siedem dni, a pieniądze otrzymasz do ręki bądź poprzez przelew już w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te biorą się z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to doprowadzają do tego, że sprzedający akceptują ceny pomniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba wrzucić okres poszukiwania nabywcy, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to również znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. Za 2 godziny dostaniesz wycenę mieszkania Wołomin.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY TERMIN WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce i pasujący termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Wypełnij formularz, żeby dostać wycenę domu Wołomin na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • świadomie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • odczuć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i potrzeba pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez żadnego zezwolenia; wcześniejszy posiadacz bądź lokator nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek kredytów bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Domy pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, zniszczone wskutek pożaru bądź wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem przyznanym na skutek spadku lub po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Wołomin kalkulowana jest na podstawie dziesiątki różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz programów do określania ceny mieszkania? Pamiętaj jednak, że taka wycena nieruchomości nie za każdym razem jest właściwa bo kalkulatory do wyceny mieszkań nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Końcowo wycena domu może być bardzo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, by ją zaakceptować. U nas dostajesz spersonalizowaną wycenę domów Wołomin, która od razu będzie stanowić ofertę zakupu.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Wołomin przedstawiamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też obejrzymy Twoją nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który potem wyślemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Wołomin, a Ty zyskujesz pewność, że propozycje cenowe to niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele właścicieli z tego korzysta. Jednak taka wycena domów generuje niemały wydatek, a nie daje ani odrobiny pewności, że spotkasz kupującego, który będzie gotowy zaakceptować obliczoną sumę. W naszym skupie możesz liczyć na uczciwą wycenę domu, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Wołomin – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najprostszym sposobem na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety i internet. Pamiętaj jednak, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet znikome rozbieżności mogą znacząco wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie ustalić za małą kwotę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która z kolei spowoduje, że niełatwo będzie Ci znaleźć nabywcę. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Wołomin i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Wołomin jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że darmowa wycena mieszkań Wołomin musi mieć jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się zaakceptować którąś ofertę czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz żadnych wydatków z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę mieszkania Wołomin możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a dalej poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button