Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Międzyrzec Podlaski – natychmiastowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Międzyrzec Podlaski zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą nabyć nieruchomość od zaraz przekazując należności w postaci gotówki. Nie ma absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji albo opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Międzyrzec Podlaski jest mniej zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Międzyrzec Podlaski zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na wartość nieruchomości. W poczet takich czynników można zaliczyć np. problemy z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać tylko siedem dni, a należności otrzymujesz gotówką lub poprzez przelew już w dzień zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są trochę odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi podczas nabycia. Różnice te są rezultatem negocjacji między stronami, które są nieuniknione i powodują, że sprzedający akceptują ceny obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać opłatę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży poprzez pośrednika należy wrzucić okres poszukiwań kupca, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości podczas tego okresu to także znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ WNIOSEK O PRZEDSTAWIENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Za dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Międzyrzec Podlaski.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najlepszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepsze dla Ciebie miejsce a także pasujący termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostaniesz pieniądze do ręki albo poprzez ekspresowy przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, aby otrzymać wycenę domu Międzyrzec Podlaski w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – jedynie zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena domu – podejmij współpracę

Możemy obiecać, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży domu
 • odczuć zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Przeciągający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje lokal (bądź nie użytkuje go), użytkuje nie mając jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz albo najemca nie zamierzają opuszczać nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek kredytów i innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, uszkodzone na skutek pożaru bądź powodzi, pozbawione mediów, z problemowym dojazdem, budynki do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem przyznanym w wyniku dziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości o pełnej wartości, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu funduszy oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Międzyrzec Podlaski wyliczona jest po przeanalizowaniu 10 różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator online?

Szukasz przeliczników do określania wartości mieszkania? Trzeba mieć świadomość, że tego rodzaju wycena mieszkań nie zawsze jest miarodajna z uwagi na to, iż narzędzia do wyceny mieszkania nie uznają czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena mieszkań może być zbyt duża przez co ciężko będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby ją zaakceptować. U nas masz dedykowaną wycenę domu Międzyrzec Podlaski, która od razu będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domów Międzyrzec Podlaski ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu dotrzemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy opis razem z fotografiami, który dalej prześlemy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Międzyrzec Podlaski, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może odbywać się z udziałem rzeczoznawcy i wiele oferujących z tego korzysta. Jednakże tego typu wycena domu pociąga za sobą znaczny koszt, a nie daje żadnej pewności, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zgodzić się na taką cenę. U nas masz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Międzyrzec Podlaski – przejrzenie ofert?

Inną metodą na określenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety i internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę mieszkania. W rezultacie możesz mimowolnie zaniżyć cenę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć wartość, która znowósz poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Międzyrzec Podlaski a jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Międzyrzec Podlaski zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu ofert?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Międzyrzec Podlaski zawiera jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej wyceny czy całe 10 oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z racji przygotowanych propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę domu Międzyrzec Podlaski możesz poznać propozycje cenowe firm skupujących, a potem poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale zyskując dzięki temu świadomość jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button