Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Strumień – ekspresowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Strumień zawierają rzeczywistą wartość rynkową, za którą skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki przekazując sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub dopłat. Może być tak, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Strumień jest za mało intratna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Strumień uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego najemcę, długi lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza ustalimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może zająć tylko siedem dni, a pieniądze otrzymasz gotówką bądź na konto od razu w dniu opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, które nowy właściciel faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych pomiędzy stronami, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić należność dla firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży z udziałem pośrednika należy zaliczyć czas wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym okresie to również spore koszty, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupiec będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Strumień.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i odpowiadający termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę mieszkania Strumień na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie tracisz – jedynie zorientujesz się ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • zyskać zadowolenie ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy pomocą?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Wydłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie domem
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje lokal (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni posiadacz albo najemca nie chcą opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zostało zrealizowane postępowanie spadkowe.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia bądź wody, bez dostępu do mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami innych osób.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem nabytym na drodze odziedziczenia czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy a także na uniknięciu zbędnych kosztów – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Strumień ustalana jest w oparciu o dziesiątkę niezależnych ofert podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najlepszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia przeliczników do ustalania wyceny nieruchomości? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena nieruchomości nie zawsze jest właściwa z uwagi na to, że programy do wyceny mieszkań nie uznają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena domów może być znacznie zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. U nas możesz liczyć na adekwatną wycenę mieszkania Strumień, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Strumień przygotowujemy po poznaniu wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość i sporządzimy dokument wraz z fotografiami, który później przekażemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Strumień, a Ty masz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domu może zostać sporządzona przez eksperta i wiele oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże tego typu wycena domów wiąże się z wysokim kosztem, a nie masz wcale pewności, że znajdziesz klienta, który będzie gotowy zapłacić taką kwotę. W naszym skupie otrzymujesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Strumień – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej czasopisma i serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą znacząco wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący ustalić zbyt małą kwotę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś spowoduje, że niełatwo będzie Ci znaleźć nabywcę. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Strumień i jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Strumień stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej oferty?

Absolutnie nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena mieszkań Strumień musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś oferty czy też wszelkie oddalić – nie ponosisz żadnych opłat z racji sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Strumień masz możliwość poznać propozycje cenowe od skupów nieruchomości, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button