Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Rydułtowy – ekspresowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie ustalona na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Rydułtowy wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące są gotowe kupić nieruchomość od ręki wręczając należności w postaci gotówki. Nie musisz bać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Rydułtowy jest mniej zyskowna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Rydułtowy mają już uwzględnione czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopotliwego lokatora, zadłużenie czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cała sprzedaż może zająć jedynie tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz gotówką albo przelewem już w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający rzeczywiście ponosi podczas realizacji transakcji. Różnice te są wynikiem negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste a które to powodują, że właściciele akceptują kwoty obniżone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć prowizję pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z pomocą pośrednika należy wrzucić czas wyczekiwania na nabywcę, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to również spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy kupujący będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O PRZYGOTOWANIE WYCENY

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. Do dwóch godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Rydułtowy.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 wycen różnych firm, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce i pasujący termin zawarcia dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, dostaniesz pieniądze do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Prześlij wniosek o wycenę wyceny, by otrzymać wycenę domu Rydułtowy w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – jedynie zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – dlaczego warto?

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od problemów i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Wydłużający się czas prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie kupujących
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka lub konieczność pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje nie posiadając żadnego pozwolenia; wcześniejszy posiadacz lub lokator nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – zdewastowane, uszkodzone w wyniku działania ognia czy też wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, obiekty do zniszczenia.
   • Nieruchomości z problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z udziałem orzeczonym w drodze dziedziczenia albo po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu funduszy a także na ochronie przed dodatkowymi kosztami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Rydułtowy określana jest po analizie dziesięciu konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu




Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Chcesz skorzystać ze wsparcia programów do określania wartości domu? Pamiętaj jednak, że tego typu wycena nieruchomości nie za każdym razem jest rzetelna ponieważ programy do wyceny domu nie uwzględniają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena mieszkań może być dużo zawyżona i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszej firmie masz dedykowaną wycenę mieszkań Rydułtowy, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Rydułtowy przedstawiamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na Twoją nieruchomość oraz przygotujemy opis razem z fotografiami, który później udostępnimy firmom przygotowującym wyceny nieruchomości Rydułtowy, a Ty masz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz anons, ale nie masz rozeznania na ile wycenić oferowany dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Wiedz jednak, że taka wycena domów jest związana z niemałym kosztem, a nie daje wcale pewności, że napotkasz kupującego, który będzie chętny zgodzić się na wyliczoną kwotę. U nas dostajesz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Rydułtowy – przeglądnięcie ogłoszeń?

Szybkim sposobem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle czasopisma lub internet. Musisz jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą istotnie wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie ustalić zbyt niską wartość nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która zaś poskutkuje tym, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkania Rydułtowy i jednocześnie proponujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domów Rydułtowy jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz bać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Rydułtowy musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się zaakceptować dowolną propozycję czy całą dziesiątkę odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzenia ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Rydułtowy masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button