Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ryglice – ekspresowa i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Ryglice określają faktyczną cenę rynkową, po której firmy skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz wręczając należności w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy opłat. Może być tak, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Ryglice jest za mało zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Ryglice zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład problemy z lokatorem, zadłużenie bądź niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może potrwać nie dłużej jak siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki albo przelewem od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nabywający faktycznie ponosi w momencie nabycia. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych między uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo dodać opłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych wad sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zaliczyć okres oczekiwania na zainteresowanego, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to także znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Ryglice.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej korzystną i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do rąk albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Ryglice na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Możemy zapewnić, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • osiągnąć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od strapień i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; były posiadacz czy też lokator nie chcą wyprowadzić się z lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu wskutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone w wyniku pożaru albo powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki do usunięcia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem nabytym w wyniku dziedziczenia lub po rozwodzie, z niewiadomym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na braku dodatkowych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Ryglice ustalana jest na podstawie dziesięciu konkurencyjnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik online?

Poszukujesz programów do ustalania wyceny domu? Musisz być świadomym, że taka wycena mieszkania nie za każdym razem jest prawdziwa ponieważ kalkulatory do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. W efekcie wycena mieszkania może być zbyt wysoka i trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie skłonny, aby ją zaakceptować. W naszym skupie możesz liczyć na dopasowaną wycenę domów Ryglice, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupu.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę nieruchomości Ryglice prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też oglądniemy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz z fotografiami, który następnie przekażemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Ryglice, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domów – biegły?

Piszesz ofertę, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale specjalisty i część sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domów wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie daje wcale pewności, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie skłonny zapłacić taką sumę. U nas dostajesz podobną wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Ryglice – przegląd ogłoszeń?

Najłatwiejszym sposobem na ustalenie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety i serwisy ogłoszeniowe. Musisz jednak wiedzieć, że nie znajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz przypadkowo zaniżyć kwotę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś poskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać nabywcę. My przygotowujemy adekwatną wycenę mieszkań Ryglice a jednocześnie wysuwamy ofertę odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Ryglice stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Ryglice zawiera gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, by przyjąć jakąś ofertę czy całą dziesiątkę oddalić – nie ponosisz jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzenia ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Ryglice możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać kupców samodzielnie, ale zyskując dzięki temu świadomość jaką cenę możesz żądać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button