Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Brwinów – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości zostanie wyliczona na podstawie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Brwinów wskazują faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie musisz bać się żadnych utajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Może być tak, że przeglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Brwinów jest za mało opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Brwinów mają już uwzględnione czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, nieuregulowane należności bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas załatwianie formalności może zająć nie więcej jak tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz do ręki lub na konto od razu w chwili podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi przy nabycia. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia a które to doprowadzają do tego, że właściciele akceptują ceny zmniejszone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić opłatę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania trzeba zakwalifikować czas oczekiwania na zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości w tym okresie to również znaczne wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o następne tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej sprzedaży!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymasz wycenę mieszkania Brwinów.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną i odpowiadającą Twoim oczekiwaniom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, żeby otrzymać wycenę domu Brwinów w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości mieszkania – współpraca

Zapewniamy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • rozsądnie zdecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długotrwały czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie kupujących
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania i konieczność pozyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca użytkuje lokal (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; były właściciel lub lokator nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek pożyczek i innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdemolowane, uszkodzone na skutek pożaru czy też powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem orzeczonym na skutek odziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym współwłaścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu gotówki i na braku zbędnych kosztów – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Brwinów kalkulowana jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – kalkulator online?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia programów do określania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena mieszkań nie za każdym razem jest miarodajna ponieważ narzędzia do wyceny mieszkania nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena nieruchomości może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz indywidualną wycenę domów Brwinów, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Brwinów prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Dlatego też odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy opis wraz ze zdjęciami, który dalej wyślemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Brwinów, a Ty masz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Redagujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez specjalistę i wiele osób decyduje się z tego skorzystać. Wiedz jednak, że taka wycena domu generuje znaczny wydatek, a nie daje wcale gwarancji, że spotkasz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną sumę. U nas możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Brwinów – analiza ofert?

Najprostszym rozwiązaniem na określenie wartości swojej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle czasopisma i internet. Musisz jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą znacznie przekładać się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt niską wartość nieruchomości, czym narazisz się na zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką kwotę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie ze strony nabywców będzie znacznie ograniczone albo nawet zerowe. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkań Brwinów a jednocześnie wychodzimy z ofertą zakupu mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Brwinów jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkania Brwinów ma jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z wybranej oferty czy każdą oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych wydatków z racji przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę nieruchomości Brwinów możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a następnie przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button