Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Włoszczowa – szybka i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Włoszczowa wskazują faktyczną cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą wykupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w gazecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Włoszczowa jest za mało intratna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Włoszczowa zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających wartość nieruchomości. W poczet powyższych czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z najemcą, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty podróży. U nas cała sprzedaż może potrwać tylko 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymasz gotówką albo przelewem od razu w momencie podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi podczas sprzedaży. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to powodują, że sprzedający wyrażają zgodę na ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć należność dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zaliczyć czas poszukiwania zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ FORMULARZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Włoszczowa.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji konkurencyjnych firm, polecamy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i pasujący termin podpisania aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymasz pieniądze do rąk bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Włoszczowa na bazie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – jedynie dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – współpraca

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży mieszkania
 • mieć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Przeciągający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie ze strony kupujących
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; poprzedni właściciel lub najemca nie chcą opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone w wyniku działania ognia czy też powodzi, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z prawem dożywotniego użytkowania, z lokatorem, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Nieruchomości współwłasnościowe – z prawem nabytym w wyniku odziedziczenia albo po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, które wymagają szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Włoszczowa ustalana jest w oparciu o dziesiątkę konkurencyjnych propozycji podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. To pewność, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – przelicznik internetowy?

Szukasz programów do ustalania wartości domu? Trzeba być świadomym, że taka wycena domów nie zawsze jest miarodajna z racji tego, że przeliczniki do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena mieszkań może być znacznie zawyżona przez co niełatwo będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby ją przyjąć. W naszej firmie możesz liczyć na indywidualną wycenę domu Włoszczowa, która jednocześnie będzie stanowić propozycję zakupienia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę mieszkania Włoszczowa przedstawiamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też dotrzemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który dalej przekażemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Włoszczowa, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny to niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez biegłego i część oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domów jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie masz żadnej gwarancji, że znajdziesz zainteresowanego, który będzie gotowy zapłacić obliczoną cenę. W naszej firmie masz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Włoszczowa – porównanie ogłoszeń?

Szybkim wyjściem na ustalenie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma albo internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą znacznie wpłynąć na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz przypadkowo ustalić za małą kwotę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie wśród kupujących będzie znacznie ograniczone albo nawet nie będzie żadnego. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkania Włoszczowa a jednocześnie oferujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Włoszczowa jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena nieruchomości Włoszczowa musi posiadać gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z którejś propozycji czy wszystkie odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych kosztów z tytułu przygotowania wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Włoszczowa możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a później prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button