Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Radom – natychmiastowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Radom zawierają faktyczną wartość rynkową, po której firmy skupujące chcą kupić nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Może okazać się, że po przejrzeniu w internecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Radom jest mniej atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Radom uwzględniają już czynniki zaniżające wartość nieruchomości. W ramach takich czynników można zaliczyć np. problemy z najemcą, zadłużenie czy też zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. U nas załatwianie formalności może potrwać nie więcej jak tydzień, a należności otrzymujesz do ręki bądź na konto już w momencie opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi przy sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione a które to prowadzą do tego, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na kwoty zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać zapłatę dla pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do następnych wad takiego rozwiązania musisz zaliczyć okres poszukiwania kupca, który to okres często trwa nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości podczas tego okresu to też znaczne koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy nabywający będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o dalsze miesiące.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostaniesz wycenę mieszkania Radom.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostajesz uzgodnioną kwotę do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę domu Radom na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie płacisz – tylko zdobędziesz wiedzę jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • zyskać zadowolenie z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z władaniem nieruchomością
 • Przedłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Nikłe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania i konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje lokal (albo nie użytkuje go), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; uprzedni właściciel bądź lokator nie chcą opuścić mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, podlegające zajęciu w wyniku pożyczek bądź innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, uszkodzone w wyniku pożaru bądź wody, z brakiem mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem przyznanym w drodze spadku lub po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu funduszy i na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Radom kalkulowana jest w oparciu o 10 różnych ofert podmiotów dokonujących skupu nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – przelicznik internetowy?

Chcesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania wyceny domu? Wiedz jednak, że taka wycena domów nie w każdej sytuacji jest miarodajna ponieważ programy do wyceny domów nie biorą pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Na skutek tego wycena domu może być zbyt wysoka przez co trudno będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas dostajesz dedykowaną wycenę domu Radom, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Informacje do wycen mieszkań

Wycenę nieruchomości Radom sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też obejrzymy Twoją nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz z fotografiami, który następnie wyślemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Radom, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmienione.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbyć się przy udziale specjalisty i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie masz żadnej pewności, że znajdziesz kupca, który będzie chętny zgodzić się na obliczoną kwotę. W naszej firmie otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkania Radom – przejrzenie ogłoszeń?

Inną metodą na określenie ceny posiadanej nieruchomości jest porównanie ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma lub internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość nieruchomości. W efekcie możesz nieświadomie ustalić zbyt małą cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która z kolei spowoduje, że zainteresowanie klientów będzie znikome albo nawet zerowe. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Radom a jednocześnie wychodzimy z ofertą odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Radom jest zobowiązująca?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że bezpłatna wycena domów Radom zawiera gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby skorzystać z wybranej wyceny czy też całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia propozycji. Wypełniając wniosek o wycenę nieruchomości Radom możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button