Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Łapy – natychmiastowa i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Łapy zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od ręki za gotówkę. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź dopłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Łapy jest za mało opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Łapy uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego najemcę, długi czy też trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę u notariusza zorganizujemy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas cała sprzedaż może zająć jedynie siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki bądź poprzez przelew już w momencie podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to takie, które kupujący rzeczywiście ponosi w chwili nabycia. Różnice te wynikają z negocjacji między stronami, które są nieuniknione i powodują, że sprzedający akceptują kwoty niższe nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze dodać prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania trzeba zaliczyć czas poszukiwań zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości w tym czasie to też duże wydatki, związane z bieżącymi opłatami. Jeśli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, okres czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O SPORZĄDZENIE WYCENY

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Do 2 godzin otrzymujesz wycenę mieszkania Łapy.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spośród 10 kalkulacji skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Ustalimy dogodne dla Ciebie miejsce a także pasujący termin wizyty w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W chwili podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki lub poprzez błyskawiczny przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, żeby otrzymać wycenę mieszkania Łapy w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – podejmij współpracę

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozsądnie podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • mieć radość z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i z nadzieją patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania domem
 • Długotrwały czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie wśród nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (bądź nie zamieszkuje), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; uprzedni posiadacz albo najemca nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – domy zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte na skutek pożyczek i innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone w wyniku pożaru czy też powodzi, z brakiem mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje do zniszczenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem otrzymanym na drodze spadku lub po rozwodzie, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, wymagające możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na ochronie przed dodatkowymi kosztami – wybierz pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Łapy kalkulowana jest po analizie 10 konkurencyjnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Planujesz skorzystać z pomocy kalkulatorów do ustalania wartości nieruchomości? Należy mieć świadomość, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest prawdziwa ponieważ przeliczniki do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena domu może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, by ją przyjąć. U nas masz indywidualną wycenę mieszkań Łapy, która od razu będzie stanowiła propozycję zakupu.

Informacje do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Łapy ustalamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy dokument razem z fotografiami, który następnie wyślemy skupom sporządzającym wyceny nieruchomości Łapy, a Ty otrzymujesz pewność, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz za ile sprzedać swój dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez biegłego i część sprzedających z tego korzysta. Jednak taka wycena domów pociąga za sobą niemały wydatek, a nie daje wcale pewności, iż znajdziesz kupującego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną cenę. U nas otrzymujesz obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Łapy – przeglądnięcie ogłoszeń?

Popularną metodą na ustalenie ceny swojej nieruchomości jest przegląd ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy najczęściej czasopisma i portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet znikome różnice mogą znacznie przekładać się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz mimowolnie ustalić zbyt małą kwotę nieruchomości, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką wartość, która znowósz poskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie niewielkie bądź nawet go nie będzie. My przygotowujemy indywidualną wycenę mieszkania Łapy i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Łapy zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie należy obawiać się, że bezpłatna wycena domów Łapy musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować którąś wycenę czy każdą oddalić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia jakichkolwiek wydatków z tytułu przygotowanych ofert. Zamawiając wycenę nieruchomości Łapy masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać kupców samodzielnie, ale zdobywając dzięki temu orientację jaką kwotę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button