Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Strzelin – natychmiastowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Strzelin zawierają faktyczną cenę rynkową, za jaką jednostki skupujące chcą odkupić nieruchomość od zaraz za gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Może okazać się, że przeglądając w gazecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Strzelin jest za mało atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Strzelin uwzględniają już czynniki obniżające cenę nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. kłopotliwego lokatora, długi czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli zdecydujesz się przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza zorganizujemy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami cała sprzedaż może zająć nie dłużej jak 7 dni, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki albo przelewem już w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba wiedzieć, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel realnie ponosi w chwili nabycia. Różnice te wynikają z negocjacji pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to prowadzą do tego, że właściciele akceptują kwoty zmniejszone nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć prowizję firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako następny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić okres poszukiwań kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości podczas tego okresu to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Gdy nabywający będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na finalizację transakcji wydłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny otrzymujesz wycenę mieszkania Strzelin.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY TERMIN WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do ręki lub poprzez szybki przelew bankowy.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż formularz, żeby dostać wycenę domu Strzelin w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – podejmij współpracę

Możemy obiecać, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • mieć radość z dokonanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Konflikty dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Przedłużający się okres sprzedaży nieruchomości
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (albo nie użytkuje go), użytkuje nie posiadając żadnego zezwolenia; uprzedni posiadacz bądź najemca nie zamierzają opuścić nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone w wyniku działania ognia lub wody, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, budynki przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem przyznanym na skutek dziedziczenia czy też po rozwiązaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, które wymagają bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na ochronie przed zbędnymi kosztami – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Strzelin kalkulowana jest w oparciu o dziesięć niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator online?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania wartości mieszkania? Musisz wiedzieć, że tego typu wycena domu nie w każdej sytuacji jest adekwatna gdyż aplikacje do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena mieszkania może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. U nas masz adekwatną wycenę mieszkania Strzelin, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Dane do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkań Strzelin ustalamy po poznaniu wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też dotrzemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument wraz ze zdjęciami, który dalej przekażemy podmiotom przygotowującym wycenę nieruchomości Strzelin, a Ty otrzymujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz anons, ale nie wiesz na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być dokonana przez eksperta i wiele osób z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu pociąga za sobą znaczny wydatek, a nie daje wcale pewności, że spotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną cenę. W naszym skupie możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkania Strzelin – przegląd ogłoszeń?

Najprostszym rozwiązaniem na oszacowanie ceny posiadanej nieruchomości jest analiza ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy najczęściej gazety lub internet. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie różnice mogą istotnie przekładać się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz niechcący zaniżyć wartość mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która znowósz spowoduje, że zainteresowanie kupujących będzie niewielkie albo nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy dopasowaną wycenę mieszkania Strzelin i jednocześnie wysuwamy propozycję zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Strzelin jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie należy bać się, że bezpłatna wycena nieruchomości Strzelin posiada gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś oferty czy też całe dziesięć oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia żadnych kosztów z tytułu sporządzenia propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Strzelin masz możliwość zapoznać się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż na własną rękę, ale zyskując dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button