Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Sucha Beskidzka – szybka i korzystna sprzedaż domu za gotówkę

Ustalenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Sucha Beskidzka określają rzeczywistą wartość rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne odkupić nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Sucha Beskidzka jest za mało opłacalna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Sucha Beskidzka zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z lokatorem, zadłużenie bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeżeli postanowisz sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę u notariusza ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. Z nami cała sprzedaż może zająć nie więcej jak tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki albo na konto już w dzień opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający realnie ponosi podczas sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że właściciele akceptują ceny zmniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić należność dla pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zaliczyć okres wyczekiwania na kupca, który to czas może trwać nawet kilka miesięcy. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten okres to również duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze miesiące.

4 etapy do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} sprzedawanej nieruchomości. Do 2 godzin dostajesz wycenę mieszkania Sucha Beskidzka.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną i spełniającą Twoje oczekiwania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostajesz należności do rąk lub poprzez szybki przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Sucha Beskidzka w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • świadomie zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • mieć radość ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od kłopotów i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie domem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie lub konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości odkupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator zamieszkuje mieszkanie (albo nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego pozwolenia; poprzedni posiadacz czy też najemca nie zamierzają wyprowadzać się z mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – domy podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek i innych umów.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy z niepełną wartością – po dewastacji, uszkodzone wskutek działania ognia lub wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do usunięcia.
   • Domy obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem orzeczonym w ramach odziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na jak najszybszej sprzedaży, pozyskaniu gotówki a także na braku zbędnych wydatków – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Sucha Beskidzka kalkulowana jest po przeanalizowaniu 10 konkurencyjnych propozycji firm skupujących nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najatrakcyjniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Zamierzasz skorzystać z pomocy aplikacji do ustalania ceny domu? Trzeba być świadomym, że taka wycena domów nie zawsze jest rzetelna ponieważ kalkulatory do wyceny domów nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. W rezultacie wycena nieruchomości może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć zainteresowanego, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na dedykowaną wycenę mieszkań Sucha Beskidzka, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Dane do wycen domów

Wycenę domów Sucha Beskidzka ustalamy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu dotrzemy na sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument razem ze zdjęciami, który później udostępnimy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Sucha Beskidzka, a Ty masz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie ulegną zmianom.

wycena nieruchomości

Wycena domów – ekspert?

Piszesz anons, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem eksperta i wiele właścicieli z tego korzysta. Trzeba jednak mieć świadomość, że tego typu wycena domu pociąga za sobą wysoki koszt, a nie daje wcale pewności, iż znajdziesz klienta, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną cenę. U nas dostajesz podobną wycenę domu, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Sucha Beskidzka – porównanie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle czasopisma lub internet. Należy jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na wartość nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie ustalić za małą cenę mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć kwotę, która zaś poskutkuje tym, że zainteresowanie kupców będzie niewielkie bądź nawet zerowe. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Sucha Beskidzka a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Sucha Beskidzka stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z 10 propozycji?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że bezpłatna wycena mieszkań Sucha Beskidzka zawiera gdzieś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się przyjąć jakąś propozycję czy każdą oddalić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych opłat z tytułu sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę mieszkania Sucha Beskidzka możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a potem poszukiwać kupców na własną rękę, ale zyskując dzięki temu świadomość jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button