Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Stęszew – błyskawiczna i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Stęszew określają faktyczną wartość rynkową, po której skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od zaraz wręczając należności w postaci gotówkowej. Nie ma żadnych ukrytych kosztów, prowizji albo opłat. Może się zdarzyć, że przepatrując w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Stęszew jest niewystarczająco opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Stęszew zostały przygotowane z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować na przykład kłopotliwego najemcę, długi lub trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy tylko postanowisz przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami cała sprzedaż może potrwać najdłużej siedem dni, a należności otrzymujesz w formie gotówkowej bądź na konto od razu w dzień opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący faktycznie ponosi w chwili realizacji transakcji. Różnice te są wynikiem negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia i sprawiają, że właściciele akceptują kwoty niższe nawet o kilka bądź kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośrednika, która zwykle wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych wad sprzedaży z pomocą pośrednika należy zaliczyć czas wyczekiwania na kupca, który to czas często trwa nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten okres to także duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupiec będzie wspierał się kredytem hipotecznym, okres czekania na finalizację transakcji przedłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji dotyczących} posiadanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostaniesz wycenę mieszkania Stęszew.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W chwili zawarcia aktu notarialnego, otrzymujesz pieniądze do ręki bądź poprzez ekspresowy przelew bankowy.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Prześlij formularz, a otrzymasz wycenę nieruchomości Stęszew na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie płacisz – tylko sprawdzisz jaką podać cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – podejmij współpracę

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • z rozwagą zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • poczuć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od strapień i optymistycznie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długi okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo potrzeba odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie lokator użytkuje mieszkanie (lub nie mieszka), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; były posiadacz lub lokator nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem dotyczącym czynszu, zajęte na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone w wyniku działania ognia lub wody, bez mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone lokatorem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z udziałem nabytym w wyniku spadku lub po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Nieruchomości pełnowartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy a także na uniknięciu zbędnych kosztów – postaw na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Stęszew ustalana jest po analizie dziesięciu różnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Szukasz kalkulatorów do ustalania wartości nieruchomości? Pamiętaj jednak, że taka wycena mieszkań nie w każdym przypadku jest adekwatna z uwagi na to, iż przeliczniki do wyceny domów nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. W rezultacie wycena domów może być za wysoka i niełatwo będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz spersonalizowaną wycenę domów Stęszew, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkania Stęszew sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport razem ze zdjęciami, który dalej wyślemy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Stęszew, a Ty masz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie masz pojęcia na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem eksperta i wiele oferujących decyduje się na to. Trzeba jednak wiedzieć, że tego typu wycena domu jest związana ze znacznym wydatkiem, a nie masz wcale gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zgodzić się na taką kwotę. W naszym skupie masz uczciwą wycenę domu, która od razu jest propozycją odkupienia.

Wycena mieszkania Stęszew – analiza ogłoszeń?

Popularnym wyjściem na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zwykle gazety lub portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak być świadomym, że nie znajdziesz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą istotnie przekładać się na cenę nieruchomości. W rezultacie możesz mimowolnie ustalić za małą kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz zawyżyć cenę, która z kolei spowoduje, że ciężko będzie Ci wyszukać nabywcę. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Stęszew i jednocześnie oferujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Stęszew zobowiązuje do zaakceptowania jednej z dziesięciu propozycji?

Wcale nie! Nie należy obawiać się, że nieodpłatna wycena nieruchomości Stęszew musi mieć gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy zdecydujesz się skorzystać z jakiejś wyceny czy też całe 10 odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek kosztów z tytułu sporządzenia propozycji. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Stęszew masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej prowadzić sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button