Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Serock – ekspresowa i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy na bazie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Serock zawierają faktyczną wartość rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne kupić nieruchomość od ręki przekazując należności w formie gotówki. Nie ma żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy dopłat. Istnieje możliwość, że po przeglądnięciu w internecie ofert nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że sporządzona przez nas wycena mieszkania Serock jest niewystarczająco atrakcyjna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Serock uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, nieuregulowane należności czy trudną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty i niedogodności. Z nami załatwianie formalności może zająć najdłużej siedem dni, a należności otrzymujesz gotówką lub przelewem od razu w chwili zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi w momencie sprzedaży. Różnice te są wynikiem negocjacji między sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione a które to sprawiają, że właściciele zgadzają się na kwoty niższe nawet od kilku do kilkunastu procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć opłatę dla firmy pośredniczącej, która zwykle jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika musisz zakwalifikować czas poszukiwania zainteresowanego, który to czas niejednokrotnie trwa nawet kilkanaście tygodni. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w tym czasie to też znaczne koszty, związane z bieżącymi opłatami. Gdy kupiec będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację sprzedaży przedłuży się o dalsze tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Serock.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej opłacalną i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, otrzymasz należności do ręki bądź poprzez szybki przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, żeby otrzymać wycenę mieszkania Serock na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie tracisz – tylko sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Gwarantujemy, iż dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • z rozwagą podjąć decyzję o sprzedaży nieruchomości
 • odczuć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • uwolnić się od problemów i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy wsparcia?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Kłopot związany ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania albo konieczność odzyskania funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie lokator użytkuje lokal (albo nie zamieszkuje), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; były posiadacz albo lokator nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny jest nieuregulowany – bez księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z niezrealizowanym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone w wyniku pożaru lub powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, budynki do wyburzenia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Nieruchomości wspólne – z prawem nabytym na skutek odziedziczenia albo po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku gotówki a także na braku zbędnych wydatków – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Serock określana jest po analizie 10 różnych ofert firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. To gwarancja, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Poszukujesz narzędzi do ustalania wartości nieruchomości? Musisz wiedzieć, że taka wycena mieszkania nie za każdym razem jest prawdziwa gdyż narzędzia do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak służebność. Na skutek tego wycena nieruchomości może być bardzo zawyżona przez co niełatwo będzie Ci wyszukać zainteresowanego, który będzie chętny, żeby ją zaakceptować. W naszym skupie możesz liczyć na adekwatną wycenę domu Serock, która od razu będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Informacje do wyceny nieruchomości

Wycenę domu Serock sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu przybędziemy na oferowaną nieruchomość i przygotujemy opis razem ze zdjęciami, który następnie prześlemy jednostkom sporządzającym wyceny nieruchomości Serock, a Ty masz gwarancję, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może odbywać się przy udziale specjalisty i wiele osób z tego korzysta. Jednak taka wycena domów wiąże się z dużym wydatkiem, a nie masz wcale gwarancji, iż napotkasz zainteresowanego, który będzie chętny zapłacić wyliczoną cenę. U nas masz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją nabycia.

Wycena mieszkania Serock – przeglądnięcie ofert?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest analiza ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma i internet. Należy jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą istotnie wpływać na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie zaniżyć wartość mieszkania, czym spowodujesz zmniejszenie zysków dla Ciebie albo też możesz ustalić za wysoką kwotę, która znowósz spowoduje, że ciężko będzie Ci znaleźć klienta. My przygotowujemy personalizowaną wycenę mieszkań Serock a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena nieruchomości Serock zobowiązuje do zaakceptowania jednej propozycji?

Absolutnie nie! Nie trzeba obawiać się, że darmowa wycena domu Serock ma gdzieś „haczyk”. To obojętne czy zdecydujesz się skorzystać z którejś wyceny czy całą dziesiątkę oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek opłat z tytułu sporządzenia wycen. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Serock masz możliwość poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a potem poszukiwać kupujących na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button