Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Szczekociny – ekspresowa i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na podstawie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Szczekociny zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są gotowe odkupić nieruchomość od zaraz wręczając sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie musisz bać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Może okazać się, że po przepatrzeniu w gazecie ofert nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Szczekociny jest za mało opłacalna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Szczekociny mają już uwzględnione czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć na przykład kłopoty z lokatorem, zadłużenie albo zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym zorganizujemy w najodpowiedniejszej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. U nas załatwianie formalności może zająć tylko tydzień, a ustaloną kwotę otrzymujesz do ręki albo przelewem już w dzień podpisania aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi przy nawiązywania transakcji. Różnice te biorą się z negocjacji między stronami, które są nie do uniknięcia i powodują, że właściciele akceptują kwoty pomniejszone nawet od kilku do kilkunastu procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić zapłatę dla pośrednika, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do innych minusów sprzedaży z pomocą pośrednika należy wrzucić okres wyczekiwania na zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze miesiące.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ FORMULARZ

Przekazujesz nam informacje tyczące się dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Szczekociny.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji różnych firm, przedstawiamy Ci najlepszą oraz odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Ustalimy najodpowiedniejszą dla Ciebie lokalizację a także odpowiadający termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostajesz należności do rąk lub poprzez szybki przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ONLINE

Złóż wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Szczekociny w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie musisz płacić – tylko zorientujesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości nieruchomości – dlaczego warto?

Możemy obiecać, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z przemyśleniem zadecydować o sprzedaniu mieszkania
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać trudności i spokojnie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Spory związane z władaniem domem
 • Długotrwały okres sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie ze strony klientów
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie bądź konieczność pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (lub nie mieszka), użytkuje bez żadnego tytułu prawnego; uprzedni właściciel albo najemca nie chcą opuścić lokalu.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z nieuregulowanym zobowiązaniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania których stan prawny pozostaje nieuregulowany – bez księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, wobec których nie zostało przeprowadzone postępowanie spadkowe.
   • Domy niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone w wyniku działania ognia albo powodzi, bez mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do wyburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z najemcą, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem przyznanym w wyniku spadku bądź po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania pełnowartościowe, które wymagają prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu funduszy i na ochronie przed zbędnymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Przygotowywana przez nas wycena nieruchomości Szczekociny wyliczona jest na bazie dziesiątki różnych ofert skupów nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – kalkulator internetowy?

Chcesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena domu nie zawsze jest adekwatna ponieważ narzędzia do wyceny mieszkania nie uwzględniają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak współwłasność. Z tego powodu wycena nieruchomości może być za wysoka przez co trudno będzie Ci znaleźć kupca, który będzie chętny, żeby ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na dedykowaną wycenę nieruchomości Szczekociny, która od razu będzie stanowić propozycję nabycia.

Dane do wycen nieruchomości

Wycenę nieruchomości Szczekociny sporządzamy po poznaniu wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Stąd też obejrzymy oferowaną nieruchomość i przygotujemy raport wraz z fotografiami, który następnie udostępnimy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Szczekociny, a Ty masz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ogłoszenie, ale nie wiesz jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może być przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele sprzedających decyduje się na to. Jednakże tego typu wycena domu pociąga za sobą wysoki koszt, a nie daje ani odrobiny pewności, że znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną sumę. W naszej firmie dostajesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest ofertą odkupienia.

Wycena mieszkań Szczekociny – przejrzenie ofert?

Szybką metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ogłoszeń jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zwykle gazety i internet. Wiedz jednak, że nie odnajdziesz dwóch identycznych mieszkań, a nawet pojedyncze rozbieżności mogą znacząco wpływać na cenę nieruchomości. W efekcie możesz mimowolnie ustalić za małą cenę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że trudno będzie Ci znaleźć kupca. My przygotowujemy dedykowaną wycenę mieszkania Szczekociny i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Szczekociny zobowiązuje do zaakceptowania jednej z 10 ofert?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że nieodpłatna wycena mieszkań Szczekociny musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z wybranej propozycji czy też wszystkie 10 odrzucić – nie ponosisz jakichkolwiek wydatków z tytułu sporządzenia ofert. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Szczekociny masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a potem przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale zdobywając dzięki temu zorientowanie jakiej kwoty oczekiwać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button