Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Zakliczyn – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy na bazie 10 wycen od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Zakliczyn wskazują rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie musisz bać się żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub dopłat. Może być tak, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Zakliczyn jest niewystarczająco atrakcyjna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Zakliczyn uwzględniają już czynniki zaniżające cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zakwalifikować np. kłopotliwego lokatora, zadłużenie bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej ustalimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może potrwać najdłużej tydzień, a umówioną kwotę otrzymujesz gotówką lub przelewem od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający realnie ponosi przy sprzedaży. Różnice te są efektem negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że posiadacze nieruchomości zgadzają się na ceny obniżone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze doliczyć należność dla pośredniczącego, która zwykle jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Do kolejnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika należy zakwalifikować okres poszukiwań kupca, który to okres często pochłania nawet kilka miesięcy. Koszty ponoszone na utrzymanie nieruchomości w trakcie tego okresu to też spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację sprzedaży wydłuży się o następne miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji na temat} sprzedawanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin otrzymasz wycenę mieszkania Zakliczyn.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy 10 kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najkorzystniejszą i odpowiadającą Twoim wymaganiom.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najlepszą dla Ciebie lokalizację a także najdogodniejszy termin zawarcia aktu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, otrzymujesz należności do rąk lub poprzez natychmiastowy przelew na konto.

BEZPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Wypełnij formularz, aby dostać wycenę mieszkania Zakliczyn w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie nieruchomości – dlaczego warto?

Możemy obiecać, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży domu
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy wsparcia?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Przeciągający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie nabywców
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka bądź konieczność odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie najemca zamieszkuje nieruchomość (lub nie zamieszkuje), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; uprzedni posiadacz bądź lokator nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte w wyniku kredytów i innych umów.
   • Nieruchomości których stan prawny jest nieuregulowany – brak księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Domy niepełnowartościowe – zdemolowane, zniszczone na skutek działania ognia albo powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, budynki przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z prawem przyznanym w drodze odziedziczenia bądź po rozwodzie, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości w pełni wartościowe, potrzebujące jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, kiedy zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zdobyciu pieniędzy a także na uniknięciu dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Zakliczyn kalkulowana jest po przeanalizowaniu dziesięciu różnych ofert firm skupujących nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – przelicznik internetowy?

Szukasz przeliczników do ustalania wyceny domu? Pamiętaj jednak, że tego rodzaju wycena mieszkania nie w każdej sytuacji jest właściwa ponieważ przeliczniki do wyceny mieszkań nie uznają czynników obniżających wartość nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena domów może być znacznie zawyżona i ciężko będzie Ci znaleźć kupującego, który będzie gotowy, żeby się na nią zgodzić. U nas dostajesz indywidualną wycenę domów Zakliczyn, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Źródła danych do wyceny mieszkań

Wycenę domów Zakliczyn prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na Twoją nieruchomość i sporządzimy opis wraz z fotografiami, który później prześlemy skupom przygotowującym wycenę nieruchomości Zakliczyn, a Ty otrzymujesz gwarancję, że oferty cenowe zawierają niepodlegające zmianom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie masz rozeznania jaką wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i wiele oferujących z tego korzysta. Musisz jednak wiedzieć, że taka wycena domu wiąże się z niemałym wydatkiem, a nie daje wcale gwarancji, iż znajdziesz zainteresowanego, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną sumę. W naszym skupie możesz liczyć na obiektywną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkań Zakliczyn – analiza ogłoszeń?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na ustalenie wartości swojej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Trzeba jednak mieć świadomość, że nie napotkasz dwóch identycznych mieszkań, a nawet małe rozbieżności mogą znacznie przełożyć się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz przypadkowo ustalić zbyt małą wartość mieszkania, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie albo też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie albo nawet zerowe. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Zakliczyn i jednocześnie proponujemy zakup nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Zakliczyn jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że darmowa wycena nieruchomości Zakliczyn ma gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, żeby przyjąć jakąś ofertę czy też wszystkie 10 oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z racji przygotowanych wycen. Zamawiając wycenę mieszkania Zakliczyn masz możliwość poznać propozycje cenowe firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button