Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Kostrzyn nad Odrą – błyskawiczna i opłacalna sprzedaż domu za gotówkę

Wyliczenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Kostrzyn nad Odrą określają rzeczywistą cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań chcą odkupić nieruchomość od zaraz wręczając gotówkę. Nie musisz bać się żadnych utajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie oferty nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że nasza wycena mieszkania Kostrzyn nad Odrą jest mniej korzystna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Kostrzyn nad Odrą zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W poczet takich czynników można zaszeregować np. problemy z najemcą, długi albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w kancelarii notarialnej ustalimy w najbliższym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas załatwianie formalności może trwać najdłużej 7 dni, a należności otrzymasz gotówką albo przelewem od razu w chwili zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to ceny, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi w chwili nawiązywania transakcji. Różnice te wynikają z prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i prowadzą do tego, że sprzedający akceptują ceny pomniejszone nawet o kilka albo kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo uwzględnić prowizję pośredniczącego, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako następny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć okres wyczekiwania na nabywcę, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości podczas tego czasu to także znaczne wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupujący będzie wspierał się pożyczką hipoteczną, okres oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do natychmiastowej sprzedaży!

1

PRZESYŁASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Kostrzyn nad Odrą.

2

PRZEKAZUJEMY WYCENĘ

Spośród 10 wycen skupów nieruchomości, polecamy Ci najkorzystniejszą i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS WIZYTY W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W momencie podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz należności do rąk lub poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI ZA DARMO

Prześlij wniosek o przygotowanie wyceny, by dostać wycenę nieruchomości Kostrzyn nad Odrą na podstawie ofert 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – dlaczego warto?

Zapewniamy, że dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • rozważnie podjąć decyzję o sprzedaży mieszkania
 • poczuć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać kłopoty i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości obciążone długiem
 • Konflikty związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży nieruchomości
 • Niewielkie zainteresowanie nabywców
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo potrzeba odmrożenia kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co odkupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; uprzedni właściciel bądź lokator nie zamierzają wyprowadzić się z nieruchomości.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z długiem w kwestii czynszu, zajęte wskutek pożyczek i innych umów.
   • Domy których stan prawny jest bez uregulowania – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdewastowane, zniszczone na skutek działania ognia lub powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem nabytym na skutek spadku czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W przypadku, kiedy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu gotówki oraz na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Kostrzyn nad Odrą wyliczona jest w oparciu o dziesięć różnych propozycji podmiotów skupujących nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Szukasz przeliczników do określania ceny domu? Należy wiedzieć, że taka wycena mieszkania nie w każdym razie jest prawdziwa gdyż kalkulatory do wyceny mieszkania nie biorą pod uwagę czynników umniejszających cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. W efekcie wycena nieruchomości może być znacznie zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie chętny, by się na nią zgodzić. W naszym skupie masz dopasowaną wycenę nieruchomości Kostrzyn nad Odrą, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Źródła danych do wyceny nieruchomości

Wycenę mieszkania Kostrzyn nad Odrą sporządzamy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie dla ceny nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość i przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który następnie udostępnimy firmom przygotowującym wycenę nieruchomości Kostrzyn nad Odrą, a Ty masz pewność, że oferty cenowe zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – specjalista?

Piszesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może odbyć się przy udziale biegłego i wiele oferujących decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domu wiąże się z wysokim wydatkiem, a nie masz żadnej gwarancji, że spotkasz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować wyliczoną cenę. U nas dostajesz zbliżoną wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Kostrzyn nad Odrą – przejrzenie ogłoszeń?

Najłatwiejszym wyjściem na oszacowanie wartości posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń możliwie zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety lub portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacznie wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za niską kwotę nieruchomości, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie lub też możesz ustalić zbyt wysoką cenę, która z kolei poskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie bardzo ograniczone bądź nawet zerowe. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Kostrzyn nad Odrą a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Kostrzyn nad Odrą jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy mieć obaw, że darmowa wycena mieszkania Kostrzyn nad Odrą musi posiadać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy też każdą oddalić – nie masz obowiązku ponoszenia jakichkolwiek opłat z racji sporządzenia ofert. Wypełniając wniosek o wycenę domu Kostrzyn nad Odrą masz możliwość poznać oferty cenowe firm skupujących, a następnie poszukiwać nabywców we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button