Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Nekla – szybka i zyskowna sprzedaż domu za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Nekla zawierają rzeczywistą cenę rynkową, za którą skupy mieszkań chcą nabyć nieruchomość od ręki wręczając gotówkę. Nie ma ryzyka żadnych zatajonych kosztów, prowizji lub opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Nekla jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Nekla zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających wartość nieruchomości. Do powyższych czynników można zaszeregować np. problemy z lokatorem, zadłużenie albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy zdecydujesz się sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym ustalimy w najwygodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie narażać Cię na koszty oraz niedogodności. Z nami cała sprzedaż może zająć najdłużej tydzień, a pieniądze otrzymujesz gotówką bądź na konto od razu w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nowy właściciel realnie ponosi podczas finalizowania transakcji. Rozbieżności te wynikają z prowadzonych negocjacji pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nieuniknione i sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny obniżone nawet o kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz jeszcze dodać opłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania należy zaliczyć okres poszukiwań nabywcy, który to okres niejednokrotnie pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w tym czasie to także duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeżeli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na finalizację sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do ekspresowej sprzedaży!

1

SKŁADASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. Po 2 godzinach dostajesz wycenę mieszkania Nekla.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Z dziesięciu wycen różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i spełniającą Twoje wymagania.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

OTRZYMUJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki albo poprzez natychmiastowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI NIEODPŁATNIE

Złóż wniosek o wycenę wyceny, a otrzymasz wycenę domu Nekla w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko dowiesz się ile możesz zarobić!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie mieszkania – współpraca

Możemy obiecać, że współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • przemyślanie zadecydować o sprzedaży domu
 • mieć satysfakcję z przeprowadzonej transakcji
 • uwolnić się od kłopotów i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich problemach udzielimy pomocy?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty związane z prawem do władania domem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem związany ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo potrzeba spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakie nieruchomości skupujemy?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje lokal (lub nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego tytułu prawnego; uprzedni posiadacz albo najemca nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości obciążone zadłużeniem – nieruchomości którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte w wyniku pożyczek lub innych zobowiązań.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Domy z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone w wyniku pożaru lub wody, z brakiem mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki do usunięcia.
   • Nieruchomości obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z prawem przyznanym w ramach dziedziczenia albo po rozwiązaniu małżeństwa, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy bez uszczerbku na wartości, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na szybkiej sprzedaży, uzyskaniu gotówki i na ochronie przed dodatkowymi wydatkami – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Nekla wyliczona jest po analizie dziesiątki niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. To pewność, że otrzymasz najlepszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena nieruchomości – przelicznik internetowy?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do ustalania wyceny nieruchomości? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena domów nie za każdym razem jest właściwa ponieważ narzędzia do wyceny domów nie uznają czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. W efekcie wycena mieszkania może być zbyt wysoka i ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. U nas możesz liczyć na indywidualną wycenę mieszkania Nekla, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę zakupienia.

Źródła danych do wycen nieruchomości

Wycenę mieszkań Nekla sporządzamy po zaczerpnięciu informacji na temat wszystkich czynników mogących mieć wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu odwiedzimy Twoją nieruchomość oraz przygotujemy raport wraz ze zdjęciami, który później prześlemy skupom sporządzającym wycenę nieruchomości Nekla, a Ty otrzymujesz pewność, że oferty cenowe to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz rozeznania na ile wycenić oferowany dom? Wycena domu może być przeprowadzona przez biegłego i część sprzedających decyduje się na to. Jednak taka wycena domu generuje znaczny wydatek, a nie daje ani odrobiny gwarancji, że znajdziesz kupującego, który będzie gotowy zgodzić się na taką kwotę. U nas otrzymujesz zbliżoną wycenę domu, która od razu jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Nekla – analiza ogłoszeń?

Szybkim sposobem na oszacowanie wartości swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet małe rozbieżności mogą w dużej mierze przełożyć się na wartość mieszkania. W rezultacie możesz przypadkowo ustalić zbyt małą cenę mieszkania, czym narazisz się na straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą wartość, która z kolei sprawi, że ciężko będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Nekla a jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Nekla jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba bać się, że nieodpłatna wycena mieszkań Nekla posiada gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, aby zaakceptować którąś propozycję czy też każdą oddalić – nie masz obowiązku uregulowywania żadnych wydatków z racji przygotowanych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę domu Nekla możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać kupców samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button