Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Różan – natychmiastowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy na podstawie 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Różan określają rzeczywistą cenę rynkową, za którą firmy skupujące chcą odkupić nieruchomość od ręki wręczając pieniądze w formie gotówki. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji czy też dopłat. Może okazać się, że przepatrując w internecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Różan jest niewystarczająco opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Różan zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować np. problemy z lokatorem, długi albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, by przekazać nieruchomość do skupu nieruchomości, spotkanie w biurze notarialnym zorganizujemy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, żeby nie narażać Cię na dodatkowe koszty. U nas cały proces sprzedaży może trwać jedynie tydzień, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej bądź na konto od razu w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe różnią się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te są efektem negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste a które to powodują, że właściciele akceptują ceny niższe nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo uwzględnić prowizję firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania musisz zakwalifikować czas poszukiwań kupca, który to czas często pochłania nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to również duże wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeżeli kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres czekania na zakończenie sprzedaży przedłuży się o następne tygodnie.

4 kroki do szybkiej sprzedaży!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udzielasz nam informacji na temat} posiadanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Różan.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen różnych firm, polecamy Ci najlepszą oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce a także pasujący termin spotkania w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, otrzymujesz gotówkę do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij wniosek o sporządzenie wyceny, a dostaniesz wycenę domu Różan na bazie ofert 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – jedynie zdobędziesz rozeznanie jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena mieszkania – dlaczego warto?

Możemy zagwarantować, iż dzięki współpracy z nami możesz:

 • z rozwagą zadecydować o sprzedaży domu
 • mieć radość z dokonanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i optymistycznie popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Dług ciążący na nieruchomości
 • Spory związane z władaniem mieszkaniem
 • Długi czas prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana mieszkania bądź potrzeba odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany użytkuje nieruchomość (lub nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek pozwolenia; poprzedni posiadacz czy też najemca nie chcą wyprowadzić się z mieszkania.
   • Nieruchomości obciążone długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem w kwestii czynszu, zajęte na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Mieszkania z niepełną wartością – zdemolowane, zniszczone wskutek pożaru albo powodzi, bez dostępu do mediów, z uciążliwym dojazdem, budynki przeznaczone do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, obciążone zamieszkującym, ze służebnością gruntową, roszczeniami osób trzecich.
   • Nieruchomości we współwłasności – z udziałem przyznanym na skutek spadku albo po rozwiązaniu małżeństwa, z nieokreślonym drugim właścicielem.
   • Domy o pełnej wartości, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, zdobyciu gotówki i na braku dodatkowych kosztów – wybierz pomoc naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Różan określana jest na podstawie dziesięciu różnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najatrakcyjniejszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena mieszkań – przelicznik online?

Poszukujesz kalkulatorów do określania ceny mieszkania? Musisz być świadomym, że tego rodzaju wycena domów nie w każdym razie jest miarodajna bo aplikacje do wyceny mieszkań nie uwzględniają czynników obniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. Na skutek tego wycena mieszkań może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. W naszej firmie dostajesz adekwatną wycenę nieruchomości Różan, która od razu będzie stanowić propozycję zakupu.

Dane do wyceny domów

Wycenę mieszkań Różan prezentujemy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na oferowaną nieruchomość i sporządzimy raport razem z fotografiami, który następnie wyślemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Różan, a Ty zyskujesz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Piszesz informację o sprzedaży, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może być przygotowana przez specjalistę i wiele właścicieli decyduje się na to. Wiedz jednak, że tego typu wycena domu wiąże się z dużym wydatkiem, a nie daje żadnej pewności, iż znajdziesz kupca, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną kwotę. W naszym skupie masz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Różan – przegląd ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na ustalenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby tego dokonać wykorzystujemy zazwyczaj czasopisma czy też serwisy ogłoszeniowe. Pamiętaj jednak, że nie napotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą znacznie przełożyć się na cenę mieszkania. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt małą cenę mieszkania, co spowoduje zmniejszenie zysków dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą wartość, która zaś spowoduje, że zainteresowanie kupców będzie małe albo nawet nie będzie go wcale. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkań Różan a jednocześnie oferujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domu Różan stanowi zobowiązanie do zaakceptowania którejś propozycji?

Absolutnie nie! Nie musisz obawiać się, że nieodpłatna wycena domów Różan musi posiadać gdzieś „haczyk”. Nie ma znaczenia czy zdecydujesz się zaakceptować którąś wycenę czy całe 10 odrzucić – nie jesteś zmuszony do ponoszenia jakichkolwiek kosztów z racji sporządzonych ofert. Wypełniając wniosek o wycenę mieszkania Różan masz możliwość zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a następnie poszukiwać kupujących we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej kwoty oczekiwać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button