Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Trzcianka – ekspresowa i atrakcyjna finansowo sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Określenia wartości Twojej nieruchomości dokonamy na podstawie 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Trzcianka określają faktyczną cenę rynkową, za jaką skupy mieszkań są gotowe kupić nieruchomość od ręki przekazując należności w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji czy opłat. Istnieje możliwość, że oglądając w internecie ogłoszenia nieruchomości podobnych do Twojej dojdziesz do wniosku, że nasza wycena mieszkania Trzcianka jest mniej opłacalna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Trzcianka uwzględniają już czynniki negatywnie wpływające na cenę nieruchomości. Do tego typu czynników można zakwalifikować na przykład kłopoty z lokatorem, nieuregulowane zobowiązania finansowe bądź skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, aby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najbliższym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów. Z nami załatwianie formalności może zająć tylko siedem dni, a umówioną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej lub przelewem od razu w chwili opatrzenia podpisem dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy wiedzieć, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący realnie ponosi przy nabycia. Różnice te są efektem prowadzonych negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są bardzo częste i prowadzą do tego, że właściciele zgadzają się na kwoty zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz jeszcze uwzględnić prowizję pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do innych minusów takiego rozwiązania trzeba wrzucić czas poszukiwań nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również duże wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na finalizację transakcji przedłuży się o następne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej sprzedaży!

1

UZUPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się dotyczących} posiadanej nieruchomości. W ciągu dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Trzcianka.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Z 10 wycen konkurencyjnych firm, przedstawiamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz odpowiadający termin podpisania aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostajesz pieniądze do rąk bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

NIEODPŁATNA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Złóż wniosek o przygotowanie wyceny, aby otrzymać wycenę mieszkania Trzcianka w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie płacisz – tylko zorientujesz się jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Gwarantujemy, że dzięki współpracy z naszą firmą możesz:

 • rozsądnie zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • odczuć zadowolenie z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy wsparciem?

 • Zadłużone nieruchomości
 • Spory związane z prawem do władania mieszkaniem
 • Długotrwały okres sprzedaży domu
 • Znikome zainteresowanie wśród nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Przeprowadzka albo konieczność odmrożenia pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (albo nie użytkuje go), zamieszkuje nie mając żadnego zezwolenia; wcześniejszy posiadacz czy też lokator nie zamierzają opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości z długiem – nieruchomości podlegające egzekucji komorniczej, będące hipoteką, z długiem dotyczącym czynszu, podlegające zajęciu w wyniku kredytów lub innych zobowiązań.
   • Mieszkania z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości niepełnowartościowe – po dewastacji, zniszczone w wyniku pożaru lub wody, pozbawione mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do zburzenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, obciążeniami osób trzecich.
   • Mieszkania we współwłasności – z udziałem przyznanym w wyniku spadku czy też po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące szybkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Gdy zależy Ci na natychmiastowej sprzedaży, uzyskaniu gotówki oraz na ochronie przed zbędnymi kosztami – wybierz wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Trzcianka określana jest w oparciu o 10 konkurencyjnych ofert podmiotów zajmujących się skupem nieruchomości od ręki z całego kraju. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania wyceny mieszkania? Musisz wiedzieć, że tego rodzaju wycena mieszkania nie zawsze jest prawdziwa ponieważ kalkulatory do wyceny domów nie uznają czynników zmniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Końcowo wycena mieszkania może być bardzo zawyżona przez co ciężko będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, aby ją zaakceptować. U nas masz precyzyjną wycenę domu Trzcianka, która jednocześnie będzie stanowić ofertę zakupu.

Informacje do wyceny domów

Wycenę domów Trzcianka ustalamy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy oferowaną nieruchomość oraz sporządzimy raport wraz ze zdjęciami, który następnie przekażemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Trzcianka, a Ty otrzymujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Redagujesz ofertę, ale nie masz orientacji za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może zostać przygotowana przez rzeczoznawcę i część właścicieli z tego korzysta. Jednakże taka wycena domu generuje wysoki wydatek, a nie masz żadnej gwarancji, że znajdziesz klienta, który będzie gotowy zgodzić się na taką cenę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domów, która jednocześnie jest ofertą zakupu.

Wycena mieszkań Trzcianka – przejrzenie ogłoszeń?

Najłatwiejszą metodą na określenie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert jak najbardziej podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy najczęściej gazety lub portale ogłoszeniowe. Musisz jednak być świadomym, że nie napotkasz dwóch jednakowych nieruchomości, a nawet z pozoru małoznaczące rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt małą wartość nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie bądź też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która z kolei poskutkuje tym, że ciężko będzie Ci zainteresować nabywcę. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkań Trzcianka a jednocześnie proponujemy odkupienie mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Trzcianka jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie musisz mieć obaw, że bezpłatna wycena domów Trzcianka ma gdzieś „haczyk”. To obojętne czy podejmiesz decyzję, żeby zaakceptować dowolną propozycję czy też wszystkie odrzucić – nie ponosisz żadnych kosztów z tytułu przygotowania ofert. Zamawiając wycenę domu Trzcianka masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej poszukiwać nabywców na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za swoją nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button