Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Wielichowo – ekspresowa i intratna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości określimy w oparciu o 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Wielichowo zawierają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań są skłonne odkupić nieruchomość od ręki przekazując pieniądze w formie gotówki. Nie ma absolutnie żadnych dodatkowych kosztów, prowizji czy też opłat. Może być tak, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości podobnych do Twojej pomyślisz sobie, że nasza wycena mieszkania Wielichowo jest mniej zyskowna. Nie zapominaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Wielichowo uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. kłopotliwego najemcę, nieuregulowane zobowiązania finansowe czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie w kancelarii notarialnej umówimy w najdogodniejszej dla Ciebie lokalizacji, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas cały proces sprzedaży może potrwać jedynie siedem dni, a pieniądze otrzymujesz w formie gotówkowej bądź przelewem od razu w momencie opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel rzeczywiście ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te są rezultatem rozmów negocjacyjnych pomiędzy sprzedającym a kupującym, które są nieuniknione i sprawiają, że właściciele zgadzają się na ceny zaniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze doliczyć opłatę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% ceny nieruchomości. Do następnych minusów sprzedaży poprzez pośrednika trzeba zakwalifikować okres poszukiwania zainteresowanego, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to też duże koszty, powiązane z bieżącymi opłatami. W przypadku, kiedy nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas oczekiwania na zakończenie transakcji zwiększy się o kolejne miesiące.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Dostarczasz nam informacje na temat na temat} posiadanej nieruchomości. Za dwie godziny dostajesz wycenę mieszkania Wielichowo.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najkorzystniejszą i zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY CZAS WIZYTY W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin spotkania w kancelarii notarialnej.

4

DOSTAJESZ NALEŻNOŚCI

W chwili podpisania aktu notarialnego, dostaniesz należności do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Prześlij formularz, aby otrzymać wycenę nieruchomości Wielichowo w oparciu o oferty 10 niepowiązanych ze sobą firm! Nic nie tracisz – tylko zaczerpniesz wiedzy ile możesz zyskać!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – podejmij współpracę

Możemy obiecać, iż dzięki współpracy z naszą firmą będziesz mógł:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaży mieszkania
 • mieć satysfakcję ze zrealizowanej sprzedaży
 • uwolnić się od trudności i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach jesteśmy w stanie pomóc?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Konflikty wynikłe z prawa do władania mieszkaniem
 • Długi czas sprzedaży mieszkania
 • Znikome zainteresowanie nieruchomością
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub chęć odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany użytkuje lokal (lub nie mieszka), użytkuje nie mając jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz albo lokator nie zamierzają opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – nieruchomości zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z długiem czynszowym, podlegające zajęciu na skutek kredytów lub innych umów.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – pozbawione księgi wieczystej, błędy w księdze wieczystej, wobec których nie zrealizowano postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek działania ognia albo wody, bez dostępu do mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Domy współwłasnościowe – z prawem otrzymanym w wyniku odziedziczenia lub po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania o pełnej wartości, potrzebujące bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na braku zbędnych wydatków – postaw na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Wielichowo określana jest na podstawie dziesiątki niezależnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. To pewność, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny nieruchomości – kalkulator internetowy?

Poszukujesz programów do ustalania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że tego typu wycena nieruchomości nie za każdym razem jest prawdziwa bo programy do wyceny domu nie uwzględniają czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości, takich jak zadłużenia. Końcowo wycena mieszkania może być za duża przez co trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie masz spersonalizowaną wycenę mieszkania Wielichowo, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę nabycia.

Dane do wyceny domów

Wycenę domów Wielichowo prezentujemy po poznaniu wszelkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Stąd też przyjedziemy na Twoją nieruchomość i przygotujemy opis wraz z fotografiami, który dalej prześlemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Wielichowo, a Ty otrzymujesz gwarancję, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Redagujesz ogłoszenie, ale nie wiesz na ile wycenić swój dom? Wycena domów może zostać przygotowana przez specjalistę i wiele oferujących z tego korzysta. Musisz jednak wiedzieć, że taka wycena domów generuje znaczny koszt, a nie daje ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz kupującego, który będzie skłonny zaakceptować obliczoną cenę. U nas masz obiektywną wycenę domów, która od razu jest ofertą nabycia.

Wycena mieszkań Wielichowo – analiza ofert?

Popularnym sposobem na oszacowanie wartości ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub internet. Należy jednak mieć świadomość, że nie spotkasz dwóch identycznych nieruchomości, a nawet małe różnice mogą znacząco wpływać na cenę nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić zbyt niską cenę nieruchomości, czym spowodujesz mniejsze zyski dla Ciebie bądź też możesz ustalić za dużą wartość, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie klientów będzie bardzo ograniczone albo nawet zerowe. My sporządzamy personalizowaną wycenę mieszkania Wielichowo i jednocześnie proponujemy odkupienie nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena mieszkania Wielichowo jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba obawiać się, że nieodpłatna wycena mieszkania Wielichowo zawiera gdzieś „haczyk”. Obojętne jest to czy podejmiesz decyzję, aby przyjąć dowolną propozycję czy też każdą odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z tytułu przygotowania wycen. Wypełniając wniosek o wycenę domu Wielichowo możesz zapoznać się z ofertami cenowymi firm skupujących, a dalej przeprowadzać sprzedaż we własnym zakresie, ale wiedząc dzięki temu jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button