Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Radzionków – błyskawiczna i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile może kosztować Twoja nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Radzionków określają rzeczywistą wartość rynkową, po której firmy skupujące są gotowe kupić nieruchomość od zaraz przekazując gotówkę. Nie musisz obawiać się żadnych nieujawnionych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w gazecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej przemyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Radzionków jest za mało atrakcyjna. Miej jednak świadomość, że nasze wyceny nieruchomości Radzionków zostały sporządzone z wzięciem pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zakwalifikować np. problemy z najemcą, nieuregulowane należności lub niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

W przypadku, kiedy podejmiesz decyzję, by sprzedać nieruchomość w skupie nieruchomości, dopełnienie formalności w biurze notarialnym umówimy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zmuszać Cię do ponoszenia dodatkowych kosztów. Z nami załatwianie formalności może trwać najdłużej siedem dni, a należności otrzymasz gotówką albo na konto już w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba być świadomym, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie kupujący realnie ponosi przy sprzedaży. Różnice te są rezultatem negocjacji między sprzedającym a nabywającym, które są nie do uniknięcia a które to sprawiają, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zaniżone nawet o kilkanaście procent. Decydując się na sprzedaż nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć opłatę dla pośredniczącego, która z reguły jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz wrzucić okres poszukiwania nabywcy, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Koszty utrzymania nieruchomości przez ten czas to też duże koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupujący będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o kolejne miesiące.

4 etapy do szybkiej gotówki!

1

SKŁADASZ KWESTIONARIUSZ

Dostarczasz nam informacje dotyczące na temat} oferowanej nieruchomości. W ciągu 2 godzin dostaniesz wycenę mieszkania Radzionków.

2

PRZESYŁAMY WYCENĘ

Spomiędzy dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną oraz spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz odpowiadający termin zawarcia aktu notarialnego.

4

OTRZYMUJESZ NALEŻNOŚCI

W dniu podpisania dokumentu notarialnego, dostaniesz uzgodnioną kwotę do ręki albo poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Uzupełnij formularz, by otrzymać wycenę mieszkania Radzionków na bazie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie sprawdzisz na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycena nieruchomości – podejmij współpracę

Zapewniamy, że dzięki współpracy z nami możesz:

 • z przemyśleniem podjąć decyzję o sprzedaniu mieszkania
 • osiągnąć satysfakcję z przeprowadzonej sprzedaży
 • rozwiązać trudności i optymistycznie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach możemy Ci pomóc?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Nikłe zainteresowanie ze strony nabywców
 • Problem ze spłatą współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania lub chęć spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami jesteśmy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie lokator użytkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; wcześniejszy posiadacz bądź najemca nie zamierzają wyprowadzać się z lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania którym grozi egzekucja komornicza, obciążone hipoteką, z długiem czynszowym, zajęte wskutek pożyczek lub innych umów.
   • Domy z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, pomyłki w księdze wieczystej, z brakiem przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – po dewastacji, uszkodzone wskutek pożaru lub wody, bez dostępu do mediów, z problemową drogą dojazdową, obiekty przeznaczone do zburzenia.
   • Mieszkania obciążone problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z zamieszkującym, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania wspólne – z udziałem otrzymanym w drodze odziedziczenia lub po zerwaniu związku małżeńskiego, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające bezzwłocznej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, zastrzyku gotówki i na uniknięciu zbędnych kosztów – zdecyduj się na pomoc udzielaną przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Radzionków wyliczona jest na bazie dziesiątki różnych propozycji firm zajmujących się skupem nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że otrzymasz najatrakcyjniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Poszukujesz przeliczników do określania wyceny mieszkania? Trzeba być świadomym, że taka wycena domu nie w każdej sytuacji jest adekwatna z uwagi na to, iż programy do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak współwłasność. Na skutek tego wycena domu może być zbyt duża i ciężko będzie Ci wyszukać klienta, który będzie chętny, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie dostajesz dedykowaną wycenę domów Radzionków, która jednocześnie będzie stanowiła ofertę odkupienia.

Informacje do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkania Radzionków przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszelkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. W tym celu obejrzymy oferowaną nieruchomość oraz przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który następnie przekażemy jednostkom sporządzającym wycenę nieruchomości Radzionków, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny zawierają ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – rzeczoznawca?

Przygotowujesz ofertę, ale nie masz orientacji jaką możesz wpisać cenę za oferowany dom? Wycena domów może zostać przeprowadzona przez biegłego i część właścicieli decyduje się z tego skorzystać. Jednakże taka wycena domów generuje znaczny wydatek, a nie masz ani odrobiny gwarancji, iż znajdziesz klienta, który będzie chętny zgodzić się na taką cenę. U nas dostajesz obiektywną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Radzionków – przegląd ofert?

Najłatwiejszą metodą na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest analiza ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły gazety czy też serwisy ogłoszeniowe. Należy jednak wiedzieć, że nie spotkasz dwóch takich samych mieszkań, a nawet drobne różnice mogą znacznie przełożyć się na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić za małą kwotę mieszkania, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić za dużą wartość, która zaś sprawi, że ciężko będzie Ci zainteresować klienta. My sporządzamy indywidualną wycenę mieszkań Radzionków a jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Radzionków stanowi zobowiązanie do zaakceptowania jednej z dziesięciu ofert?

Wcale nie! Nie trzeba bać się, że darmowa wycena mieszkań Radzionków musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z którejś wyceny czy każdą oddalić – nie masz obowiązku wnoszenia jakichkolwiek wydatków z racji sporządzenia wycen. Zamawiając wycenę nieruchomości Radzionków możesz zaznajomić się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a potem prowadzić sprzedaż na własną rękę, ale wiedząc dzięki temu jaką kwotę możesz wymagać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button