Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Hel – błyskawiczna i intratna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile warta jest Twoja nieruchomość?

Sporządzone przez nas wyceny nieruchomości Hel zawierają faktyczną cenę rynkową, po której skupy mieszkań chcą wykupić nieruchomość od ręki za sumę pieniędzy w postaci gotówkowej. Nie ma absolutnie żadnych zatajonych kosztów, prowizji albo dopłat. Może być tak, że przeglądając w internecie oferty nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Hel jest niewystarczająco opłacalna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Hel zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników zaniżających cenę nieruchomości. Do takich czynników można zaszeregować np. kłopotliwego lokatora, zadłużenie albo niełatwą sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów. U nas załatwianie formalności może potrwać jedynie 7 dni, a ustaloną kwotę otrzymasz w formie gotówkowej bądź poprzez przelew od razu w dzień podpisania dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całym kraju

Należy mieć wiedzę, że ceny ofertowe są nieco odmienne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nabywający faktycznie ponosi w chwili sprzedaży. Różnice te biorą się z negocjacji pomiędzy sprzedającym a nabywającym, które są nieuniknione i sprawiają, że sprzedający zgadzają się na ceny obniżone nawet o kilka lub kilkanaście procent. Dokonując sprzedaży nieruchomości musisz dodatkowo doliczyć zapłatę dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania trzeba zaliczyć okres poszukiwania kupca, który to okres może trwać nawet kilka miesięcy. Utrzymywanie nieruchomości przez ten okres to też znaczne koszty, wynikające z bieżących opłat. Jeśli nabywający będzie posiłkował się pożyczką hipoteczną, czas czekania na zakończenie sprzedaży wydłuży się o kolejne tygodnie.

4 etapy do ekspresowej gotówki!

1

PRZESYŁASZ WNIOSEK O WYCENĘ

Udzielasz nam informacji na temat} oferowanej nieruchomości. W zaledwie dwie godziny dostaniesz wycenę mieszkania Hel.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen konkurencyjnych firm, prezentujemy Ci najbardziej zyskowną i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W KANCELARII NOTARIALNEJ

Uzgodnimy najodpowiedniejsze dla Ciebie miejsce oraz najdogodniejszy termin wizyty u notariusza.

4

OTRZYMUJESZ GOTÓWKĘ

W dniu zawarcia aktu notarialnego, dostajesz gotówkę do ręki lub poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Prześlij formularz, żeby otrzymać wycenę domu Hel w oparciu o oferty 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy jaką ustalić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Określenie wartości domu – dlaczego warto?

Możemy zapewnić, iż współpraca z naszą firmą pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zadecydować o sprzedaniu nieruchomości
 • poczuć zadowolenie z przeprowadzonej transakcji
 • rozwiązać kłopoty i z nadzieją popatrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości obciążone zadłużeniem
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały czas sprzedaży domu
 • Nikłe zainteresowanie nabywców
 • Kłopot ze spłatą współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć odzyskania kapitału

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Jakimi nieruchomościami będziemy zainteresowani?

   • Nieruchomości z zamieszkałym – gdzie najemca użytkuje lokal (bądź nie użytkuje go), użytkuje bez jakiegokolwiek zezwolenia; wcześniejszy właściciel albo najemca nie chcą opuszczać nieruchomości.
   • Nieruchomości z długiem – domy którym grozi egzekucja komornicza, będące hipoteką, z zadłużeniem w kwestii czynszu, podlegające zajęciu na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z brakiem uregulowania stanu prawnego – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, bez przeprowadzonego postępowania spadkowego.
   • Mieszkania niepełnowartościowe – po dewastacji, uszkodzone w wyniku pożaru albo wody, bez dostępu do mediów, z trudnym dojazdem, obiekty do wyburzenia.
   • Mieszkania z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, obciążeniami osób trzecich.
   • Domy we współwłasności – z udziałem przyznanym w ramach odziedziczenia bądź po rozwodzie, z nieznanym drugim właścicielem.
   • Nieruchomości bez uszczerbku na wartości, które wymagają jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeżeli zależy Ci na błyskawicznej sprzedaży, pozyskaniu pieniędzy i na braku dodatkowych kosztów – zdecyduj się na wsparcie naszego skupu nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Hel kalkulowana jest w oparciu o dziesięć różnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To pewność, że dostaniesz najlepszą ofertę cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – kalkulator online?

Masz zamiar skorzystać ze wsparcia narzędzi do określania wyceny mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena mieszkań nie za każdym razem jest właściwa ponieważ aplikacje do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników umniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. Z tego powodu wycena domu może być dużo zawyżona przez co trudno będzie Ci wyszukać kupującego, który będzie gotowy, aby się na nią zgodzić. W naszym skupie możesz liczyć na adekwatną wycenę domu Hel, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Źródła danych do wyceny domów

Wycenę domu Hel prezentujemy po zaczerpnięciu informacji na temat wszelkich czynników mających wpływ na cenę nieruchomości. W tym celu przybędziemy na sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy opis wraz ze zdjęciami, który potem prześlemy skupom przygotowującym wyceny nieruchomości Hel, a Ty zyskujesz pewność, że wyceny zawierają niepodlegające modyfikacjom ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domów – specjalista?

Przygotowujesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domu może odbyć się z udziałem eksperta i część właścicieli z tego korzysta. Jednak tego typu wycena domu pociąga za sobą wysoki koszt, a nie masz ani odrobiny gwarancji, że spotkasz kupca, który będzie skłonny zgodzić się na taką cenę. U nas dostajesz uczciwą wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkania Hel – analiza ogłoszeń?

Najłatwiejszym rozwiązaniem na oszacowanie ceny ofertowanej nieruchomości jest porównanie ofert możliwie zbliżonych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy zazwyczaj gazety lub internet. Pamiętaj jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet niewielkie rozbieżności mogą w dużej mierze przekładać się na wartość mieszkania. Na skutek tego możesz niechcący ustalić za małą wartość mieszkania, czym spowodujesz straty dla Ciebie lub też możesz zawyżyć cenę, która zaś poskutkuje tym, że trudno będzie Ci wyszukać kupca. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkań Hel i jednocześnie wychodzimy z propozycją zakupu nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Hel stanowi zobowiązanie do przyjęcia którejś oferty?

Wcale nie! Nie należy mieć obaw, że bezpłatna wycena domu Hel musi zawierać gdzieś „haczyk”. Bez względu na to czy podejmiesz decyzję, aby skorzystać z jakiejś propozycji czy też każdą odrzucić – nie masz obowiązku wnoszenia żadnych opłat z tytułu przygotowania propozycji. Zamawiając wycenę domu Hel możesz poznać oferty cenowe od skupów nieruchomości, a następnie poszukiwać zainteresowanych na własną rękę, ale mając dzięki temu zorientowanie jaką kwotę możesz żądać za sprzedawaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button