Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Ślesin – szybka i korzystna sprzedaż mieszkania za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości oszacujemy w oparciu o 10 wycen pochodzących od skupów nieruchomości.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Ślesin określają rzeczywistą cenę rynkową, po której jednostki skupujące są skłonne nabyć nieruchomość od ręki wręczając należności w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka żadnych dodatkowych kosztów, prowizji albo dopłat. Istnieje możliwość, że po przejrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości upodobnionych do Twojej dojdziesz do wniosku, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Ślesin jest za mało zyskowna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Ślesin zostały przygotowane z uwzględnieniem czynników obniżających cenę nieruchomości. W ramach tego typu czynników można zaliczyć np. kłopotliwego lokatora, zadłużenie czy skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, żeby przekazać nieruchomość skupowi nieruchomości, wizytę w biurze notarialnym zorganizujemy w najbliższej dla Ciebie lokalizacji, żeby nie zaoszczędzić Ci ponoszenia kosztów podróży. Z nami załatwianie formalności może potrwać jedynie siedem dni, a umówioną kwotę otrzymujesz do ręki albo przelewem już w chwili opatrzenia podpisem aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Musisz mieć wiedzę, że ceny ofertowe są trochę inne w porównaniu z cenami transakcyjnymi. Ceny transakcyjne to ceny, jakie kupujący realnie ponosi w momencie sprzedaży. Rozbieżności te biorą się z rozmów negocjacyjnych pomiędzy uczestnikami transakcji, które są nie do uniknięcia i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze dodać należność dla firmy pośredniczącej, która zwykle wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako kolejny minus sprzedaży z udziałem pośrednika musisz zakwalifikować czas poszukiwania kupca, który to czas niejednokrotnie pochłania nawet kilka miesięcy. Utrzymanie nieruchomości przez ten czas to też spore koszty, wynikające z bieżących opłat. W przypadku, kiedy nabywający będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas oczekiwania na zakończenie transakcji wydłuży się o dalsze miesiące.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje tyczące się na temat} posiadanej nieruchomości. Do dwóch godzin dostajesz wycenę mieszkania Ślesin.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Z dziesięciu kalkulacji różnych firm, prezentujemy Ci najlepszą i odpowiadającą Twoim preferencjom.

3

UZGADNIAMY CZAS SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Uzgodnimy dogodne dla Ciebie miejsce oraz pasujący termin spotkania u notariusza.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie podpisania aktu notarialnego, dostaniesz należności do ręki albo poprzez ekspresowy przelew na konto.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZ OPŁAT

Złóż wniosek o sporządzenie wyceny, a otrzymasz wycenę nieruchomości Ślesin na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – jedynie zdobędziesz orientację jaką określić cenę nieruchomości!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny nieruchomości – współpraca

Gwarantujemy, że współpraca z nami pozwoli Ci:

 • przemyślanie zdecydować o sprzedaży domu
 • osiągnąć satysfakcję ze zrealizowanej transakcji
 • uwolnić się od zmartwień i spokojnie patrzeć w przyszłość

W jakich problemach służymy wsparciem?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Wydłużający się czas sprzedaży mieszkania
 • Niewielkie zainteresowanie mieszkaniem
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo konieczność odmrożenia funduszy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co skupujemy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie najemca zamieszkuje mieszkanie (bądź nie użytkuje go), zamieszkuje bez jakiegokolwiek tytułu prawnego; poprzedni posiadacz bądź lokator nie zamierzają opuszczać lokalu.
   • Nieruchomości z długiem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem czynszowym, zajęte wskutek kredytów i innych zobowiązań.
   • Nieruchomości z nieuregulowanym stanem prawnym – pozbawione księgi wieczystej, nieścisłości w księdze wieczystej, wobec których nie podjęto postępowania spadkowego.
   • Nieruchomości pozbawione pełnej wartości – zdewastowane, uszkodzone na skutek pożaru lub powodzi, pozbawione mediów, z uciążliwą drogą dojazdową, konstrukcje przeznaczone do zburzenia.
   • Domy obciążone problemami – z prawem dożywocia, z lokatorem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Domy we współwłasności – z udziałem orzeczonym w ramach odziedziczenia czy też po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Domy w pełni wartościowe, wymagające jak najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku pieniędzy oraz na ochronie przed zbędnymi wydatkami – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Ślesin określana jest na podstawie 10 różnych propozycji skupów nieruchomości za gotówkę z całej Polski. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą propozycję odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny domów – kalkulator online?

Zamierzasz skorzystać ze wsparcia narzędzi do określania ceny domu? Należy być świadomym, że tego typu wycena domu nie w każdym razie jest prawdziwa ponieważ narzędzia do wyceny domu nie biorą pod uwagę czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak problematyczny dojazd. Na skutek tego wycena mieszkań może być za wysoka i trudno będzie Ci wyszukać kupca, który będzie gotowy, aby ją przyjąć. W naszym skupie możesz liczyć na adekwatną wycenę mieszkania Ślesin, która jednocześnie będzie stanowiła propozycję zakupienia.

Źródła danych do wycen mieszkań

Wycenę domów Ślesin przygotowujemy po poznaniu wszelkich czynników mających znaczenie w kwestii ceny nieruchomości. W tym celu oglądniemy Twoją nieruchomość i przygotujemy dokument wraz z fotografiami, który dalej udostępnimy jednostkom przygotowującym wyceny nieruchomości Ślesin, a Ty zyskujesz pewność, że zaproponowane ceny nieruchomości nie zmienią się.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz informację o sprzedaży, ale nie masz pojęcia jaką podać cenę za oferowany dom? Wycena domów może odbyć się z udziałem eksperta i część właścicieli z tego korzysta. Trzeba jednak być świadomym, że taka wycena domów pociąga za sobą znaczny wydatek, a nie daje żadnej pewności, iż napotkasz kupca, który będzie gotowy zapłacić wyliczoną kwotę. W naszej firmie otrzymujesz podobną wycenę domu, która jednocześnie jest propozycją zakupu.

Wycena mieszkań Ślesin – przeanalizowanie ogłoszeń?

Najprostszą metodą na oszacowanie ceny swojej nieruchomości jest przeanalizowanie ofert możliwie podobnych nieruchomości. Aby to zrobić wykorzystujemy z reguły czasopisma albo portale ogłoszeniowe. Trzeba jednak wiedzieć, że nie odnajdziesz dwóch takich samych mieszkań, a nawet pojedyncze różnice mogą w dużej mierze wpłynąć na wartość nieruchomości. Na skutek tego możesz nieświadomie ustalić za niską kwotę nieruchomości, czym spowodujesz straty dla Ciebie bądź też możesz zawyżyć kwotę, która z kolei zaskutkuje tym, że zainteresowanie nabywców będzie niewielkie albo nawet zerowe. My sporządzamy adekwatną wycenę mieszkania Ślesin i jednocześnie oferujemy zakup mieszkania za gotówkę.

Czy wycena mieszkań Ślesin jest zobowiązująca?

Wcale nie! Nie trzeba mieć obaw, że nieodpłatna wycena nieruchomości Ślesin musi mieć jakiś „haczyk”. Bez znaczenia jest to czy zdecydujesz się skorzystać z którejś propozycji czy wszystkie odrzucić – nie jesteś zmuszony do wnoszenia żadnych kosztów z racji sporządzonych ofert. Zamawiając wycenę domu Ślesin możesz poznać oferty cenowe firm skupujących, a dalej poszukiwać kupujących na własną rękę, ale mając dzięki temu zorientowanie jaką sumę możesz oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button