Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Lipsk – błyskawiczna i atrakcyjna finansowo sprzedaż domu za gotówkę

Oszacowania wartości Twojej nieruchomości dokonamy na bazie 10 wycen przygotowanych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Nasze wyceny nieruchomości Lipsk wskazują faktyczną wartość rynkową, za którą jednostki skupujące są skłonne wykupić nieruchomość od ręki wręczając sumę pieniędzy w formie gotówkowej. Nie musisz obawiać się absolutnie żadnych utajonych kosztów, prowizji bądź opłat. Istnieje możliwość, że przepatrując w gazecie ogłoszenia nieruchomości zbliżonych do Twojej pomyślisz sobie, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Lipsk jest za mało zyskowna. Pamiętaj jednak, że nasze wyceny nieruchomości Lipsk zostały sporządzone z uwzględnieniem czynników negatywnie wpływających na cenę nieruchomości. W ramach takich czynników można zaszeregować np. problemowego lokatora, długi albo skomplikowaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Jeśli podejmiesz decyzję, żeby sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, dopełnienie formalności u notariusza zorganizujemy w najodpowiedniejszym dla Ciebie miejscu, aby nie zmuszać Cię do ponoszenia kosztów podróży. U nas cały proces sprzedaży może trwać najdłużej siedem dni, a pieniądze otrzymasz gotówką bądź na konto już w dniu zawarcia aktu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Należy być świadomym, że ceny ofertowe odróżniają się od cen transakcyjnych. Ceny transakcyjne to takie, które nabywający faktycznie ponosi przy sprzedaży. Różnice te są efektem prowadzonych negocjacji między uczestnikami transakcji, które są bardzo częste i powodują, że posiadacze nieruchomości akceptują kwoty obniżone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz dodatkowo doliczyć należność dla pośredniczącego, która zazwyczaj wynosi nawet 3% ceny nieruchomości. Jako inny minus takiego rozwiązania musisz wrzucić czas wyczekiwania na kupca, który to okres może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości w trakcie tego czasu to również spore wydatki, powiązane z bieżącymi opłatami. Gdy kupujący będzie korzystał z pożyczki hipotecznej, okres oczekiwania na zakończenie sprzedaży zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 etapy do błyskawicznej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ FORMULARZ

Udostępniasz nam informacje na temat na temat} sprzedawanej nieruchomości. Za 2 godziny otrzymasz wycenę mieszkania Lipsk.

2

OTRZYMUJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu kalkulacji skupów nieruchomości, przedstawiamy Ci najbardziej atrakcyjną finansowo oraz zbliżoną do Twoich oczekiwań.

3

UZGADNIAMY TERMIN SPOTKANIA U NOTARIUSZA

Ustalimy najlepszą dla Ciebie lokalizację i najdogodniejszy termin podpisania dokumentu notarialnego.

4

DOSTAJESZ PIENIĄDZE

W momencie zawarcia dokumentu notarialnego, dostaniesz pieniądze do ręki bądź poprzez natychmiastowy przelew na konto.

DARMOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI PRZEZ INTERNET

Uzupełnij wniosek o przygotowanie wyceny, a otrzymasz wycenę mieszkania Lipsk na podstawie ofert 10 skupów nieruchomości! Nic nie musisz płacić – tylko zaczerpniesz wiedzy na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wyceny mieszkania – dlaczego warto?

Zapewniamy, iż dzięki współpracy z nami będziesz mógł:

 • rozważnie zadecydować o sprzedaży nieruchomości
 • osiągnąć zadowolenie ze zrealizowanej sprzedaży
 • rozwiązać problemy i spokojnie spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach służymy pomocą?

 • Nieruchomości zadłużone
 • Spory dotyczące prawa do władania domem
 • Długotrwały okres prowadzenia sprzedaży
 • Znikome zainteresowanie ze strony klientów
 • Problem dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Przekwaterowanie albo chęć pozyskania pieniędzy

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co nabywamy?

   • Nieruchomości z najemcą – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (lub nie mieszka), użytkuje nie posiadając żadnego tytułu prawnego; wcześniejszy właściciel czy też lokator nie chcą opuszczać mieszkania.
   • Nieruchomości z zadłużeniem – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, będące hipoteką, z zadłużeniem dotyczącym czynszu, zajęte wskutek kredytów lub innych zobowiązań.
   • Nieruchomości których stan prawny pozostaje nieuregulowany – brak księgi wieczystej, z błędami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Nieruchomości z niepełną wartością – celowo uszkodzone, zniszczone na skutek pożaru bądź powodzi, bez mediów, z problemowym dojazdem, obiekty przeznaczone do zniszczenia.
   • Domy z problemami – z prawem dożywocia, z użytkownikiem, ze służebnością gruntową, roszczeniami innych osób.
   • Mieszkania wspólne – z prawem przyznanym w drodze spadku lub po rozwodzie, z nieokreślonym współwłaścicielem.
   • Mieszkania w pełni wartościowe, potrzebujące prędkiej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
W sytuacji, gdy zależy Ci na szybkiej sprzedaży, pozyskaniu funduszy oraz na braku zbędnych wydatków – postaw na wsparcie udzielane przez nasz skup nieruchomości. Sporządzana przez nas wycena nieruchomości Lipsk ustalana jest po analizie 10 niezależnych ofert skupów nieruchomości za gotówkę z całego kraju. Masz gwarancję, że dostaniesz najkorzystniejszą ofertę odkupu!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wycena domów – kalkulator online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do określania ceny domu? Wiedz jednak, że tego rodzaju wycena nieruchomości nie w każdej sytuacji jest miarodajna ponieważ aplikacje do wyceny mieszkań nie biorą pod uwagę czynników zaniżających cenę nieruchomości, takich jak długi. W rezultacie wycena domów może być znacznie zawyżona i niełatwo będzie Ci wyszukać kupca, który będzie skłonny, żeby się na nią zgodzić. W naszej firmie dostajesz dedykowaną wycenę domu Lipsk, która od razu będzie stanowiła propozycję odkupienia.

Źródła danych do wycen domów

Wycenę domu Lipsk przedstawiamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników wpływających na cenę nieruchomości. Dlatego też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość oraz sporządzimy dokument wraz ze zdjęciami, który później przekażemy firmom sporządzającym wycenę nieruchomości Lipsk, a Ty otrzymujesz gwarancję, że wyceny to ostateczne ceny nieruchomości.

wycena nieruchomości

Wycena domu – rzeczoznawca?

Przygotowujesz anons, ale nie masz orientacji za ile sprzedać swój dom? Wycena domów może być sporządzona przez biegłego i część osób decyduje się z tego skorzystać. Musisz jednak wiedzieć, że tego typu wycena domów generuje duży wydatek, a nie masz żadnej pewności, iż spotkasz kupca, który będzie gotowy zaakceptować wyliczoną sumę. U nas możesz liczyć na uczciwą wycenę domów, która od razu jest propozycją zakupienia.

Wycena mieszkania Lipsk – przeglądnięcie ofert?

Najprostszym sposobem na określenie wartości ofertowanej nieruchomości jest przegląd ofert możliwie podobnych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy z reguły gazety czy też internet. Wiedz jednak, że nie znajdziesz dwóch jednakowych mieszkań, a nawet niewielkie rozbieżności mogą znacząco przełożyć się na wartość nieruchomości. W rezultacie możesz nieświadomie ustalić zbyt małą cenę mieszkania, co spowoduje mniejsze zyski dla Ciebie lub też możesz zawyżyć wartość, która zaś spowoduje, że niełatwo będzie Ci wyszukać kupującego. My sporządzamy dedykowaną wycenę mieszkań Lipsk i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia nieruchomości za gotówkę.

Czy wycena domów Lipsk jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie należy bać się, że nieodpłatna wycena domów Lipsk musi zawierać jakiś „haczyk”. Bez względu na to czy zdecydujesz się przyjąć dowolną wycenę czy całą dziesiątkę odrzucić – nie masz obowiązku uregulowywania jakichkolwiek opłat z racji sporządzonych wycen. Wypełniając formularz o wycenę mieszkania Lipsk możesz zapoznać się z propozycjami cenowymi od skupów nieruchomości, a dalej prowadzić sprzedaż samodzielnie, ale wiedząc dzięki temu jaką sumę możesz wymagać za oferowaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button