Sprzedaj mieszkanie za gotówkę,
szybko i korzystnie!
Wartość Twojej nieruchomości wyliczymy
na podstawie 10 ofert od najlepszych skupów nieruchomości w Polsce
+48 799 393 974 Wycena Online

Dostajesz wycenę
na podstawie

10

ofert skupów nieruchomości za gotówkę

Nic
nie płacisz

0

za wycenę mieszkania

Czekasz
do

2

na wycenę nieruchomości

Otrzymujesz
do

100

gotówki do ręki lub szybki przelew od razu po sprzedaży mieszkania

Wycena nieruchomości Częstochowa – błyskawiczna i zyskowna sprzedaż nieruchomości za gotówkę

Wartość Twojej nieruchomości ustalimy w oparciu o 10 wycen sporządzonych przez niezależne firmy.

Ile zapłacimy za Twoją nieruchomość?

Przygotowane przez nas wyceny nieruchomości Częstochowa określają faktyczną cenę rynkową, za którą firmy skupujące są gotowe nabyć nieruchomość od zaraz za pieniądze w postaci gotówkowej. Nie ma ryzyka absolutnie żadnych ukrytych kosztów, prowizji lub dopłat. Istnieje możliwość, że po przepatrzeniu w internecie ogłoszeń nieruchomości zbliżonych do Twojej zdasz sobie sprawę, że przygotowana przez nas wycena mieszkania Częstochowa jest mniej korzystna. Zwróć jednak uwagę, że nasze wyceny nieruchomości Częstochowa uwzględniają już czynniki obniżające wartość nieruchomości. Do tego typu czynników można zaliczyć np. problemy z lokatorem, długi lub zagmatwaną sytuację prawną.

wycena nieruchomości

Darmowa wycena nieruchomości i skup mieszkań za gotówkę

Gdy postanowisz sprzedać nieruchomość skupowi nieruchomości, spotkanie u notariusza umówimy w najdogodniejszym dla Ciebie miejscu, by nie zaoszczędzić Ci ponoszenia dodatkowych kosztów. U nas załatwianie formalności może zająć jedynie tydzień, a pieniądze otrzymujesz do ręki bądź na konto od razu w momencie zawarcia dokumentu notarialnego.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Trzeba mieć świadomość, że ceny ofertowe są trochę inne niż ceny transakcyjne. Ceny transakcyjne to takie, jakie nowy właściciel faktycznie ponosi podczas nabycia. Różnice te wynikają z rozmów negocjacyjnych między stronami, które są nieuniknione a które to prowadzą do tego, że sprzedający akceptują ceny zmniejszone nawet o kilkanaście procent. Sprzedając nieruchomość musisz jeszcze uwzględnić kwotę dla firmy pośredniczącej, która zazwyczaj jest rzędu nawet 3% wartości nieruchomości. Jako kolejny minus takiego rozwiązania należy zakwalifikować czas poszukiwań zainteresowanego, który to czas może trwać nawet kilkanaście tygodni. Utrzymywanie nieruchomości przez ten czas to także spore wydatki, wynikające z bieżących opłat. Jeśli kupiec będzie korzystał z kredytu hipotecznego, czas czekania na zakończenie transakcji zwiększy się o dalsze tygodnie.

4 kroki do natychmiastowej gotówki!

1

WYPEŁNIASZ KWESTIONARIUSZ

Udzielasz nam informacji dotyczących} oferowanej nieruchomości. Po dwóch godzinach otrzymasz wycenę mieszkania Częstochowa.

2

DOSTAJESZ WYCENĘ

Spośród dziesięciu wycen różnych firm, polecamy Ci najbardziej opłacalną i spełniającą Twoje preferencje.

3

USTALAMY CZAS SPOTKANIA W BIURZE NOTARIALNYM

Uzgodnimy najdogodniejszą dla Ciebie lokalizację oraz najdogodniejszy termin wizyty w biurze notarialnym.

4

DOSTAJESZ GOTÓWKĘ

W dniu podpisania aktu notarialnego, dostaniesz gotówkę do ręki bądź poprzez błyskawiczny przelew bankowy.

INTERNETOWA WYCENA NIERUCHOMOŚCI BEZPŁATNIE

Uzupełnij wniosek o wycenę wyceny, a dostaniesz wycenę mieszkania Częstochowa w oparciu o oferty 10 konkurencyjnych firm! Nic nie musisz płacić – tylko dowiesz się na ile możesz liczyć!

Imię i nazwisko

E-mail*

Telefon

Miejscowość

Adres nieruchomości

Powierzchnia

Liczba pokoi

Balkon

Pomieszczenia przynależne, np piwnica

Rodzaj ogrzewania

Standard

Piętro

Liczba pięter w budynku

Winda

Rodzaj budynku

Stan prawny mieszkania

Czy mieszkanie było już wystawione na sprzedaż? Jeśli tak, to gdzie?

Powód wyceny*

Wycenienie domu – współpraca

Możemy obiecać, iż współpraca z nami pozwoli Ci:

 • z rozsądkiem zdecydować o sprzedaniu mieszkania
 • poczuć satysfakcję z dokonanej transakcji
 • uwolnić się od problemów i z nadzieją spojrzeć w przyszłość

W jakich kłopotach udzielimy pomocy?

 • Zadłużenie nieruchomości
 • Spory dotyczące prawa do władania nieruchomością
 • Przedłużający się okres prowadzenia sprzedaży
 • Małe zainteresowanie domem
 • Kłopot dotyczący spłaty współwłaściciela
 • Zmiana miejsca zamieszkania bądź konieczność spieniężenia nieruchomości

Nasze wartości

Wiarygodność

Uczciwość

Dyskrecja

Zrozumienie

Wsparcie

Transparentność

Doświadczenie

Wiedza

Co kupujemy?

   • Nieruchomości z lokatorem – gdzie zameldowany zamieszkuje nieruchomość (bądź nie mieszka), zamieszkuje bez żadnego zezwolenia; były właściciel bądź najemca nie chcą opuścić mieszkania.
   • Zadłużone nieruchomości – mieszkania zagrożone egzekucją komorniczą, stanowiące hipotekę, z zadłużeniem czynszowym, zajęte na skutek kredytów bądź innych zobowiązań.
   • Mieszkania z nieuregulowanym stanem prawnym – brak księgi wieczystej, z pomyłkami w księdze wieczystej, z nieprzeprowadzonym postępowaniem spadkowym.
   • Domy niepełnowartościowe – celowo uszkodzone, uszkodzone wskutek działania ognia czy też powodzi, z brakiem mediów, z problemową drogą dojazdową, konstrukcje do usunięcia.
   • Nieruchomości z problemami – z dożywotnim użytkowaniem, z użytkownikiem, ze służebnością osobistą, roszczeniami osób trzecich.
   • Mieszkania współwłasnościowe – z prawem orzeczonym w wyniku dziedziczenia czy też po zerwaniu związku małżeńskiego, z niewiadomym drugim właścicielem.
   • Mieszkania bez uszczerbku na wartości, które wymagają możliwie najszybszej sprzedaży.

Wycena mieszkań online

Możesz sprzedać nieruchomość samodzielnie, w agencji, skupie, lub za pośrednictwem wycena-nieruchomosci.org. Jakie są różnice? Najważniejsze kryteria dla każdego właściciela nieruchomości to czas, koszty, zaangażowanie i rzetelna wycena nieruchomości. Sprawdź gdzie jest najkorzystniej i podejmij świadomą decyzję!

Samodzielnie Agencja nieruchomości Skup nieruchomości wycenia-nieruchomosci.org
Koszty + +
Czas + + +
Zaangażowanie + + +
Wycena + +
Jeśli zależy Ci na ekspresowej sprzedaży, zastrzyku gotówki oraz na uniknięciu dodatkowych kosztów – postaw na pomoc naszego skupu nieruchomości. Nasza wycena nieruchomości Częstochowa ustalana jest na podstawie dziesięciu niezależnych propozycji skupów nieruchomości od ręki z całej Polski. To gwarancja, że otrzymasz najkorzystniejszą propozycję cenową!

Jesteśmy dumni, że mogliśmy pomóc wielu osobom, które teraz chętnie dzielą się doświadczeniem

Formularz kontaktowy

Jeśli masz jakieś pytania to zapraszamy do kontaktu
Chcesz dowiedzieć się więcej? Zadzwoń!

Wyceny mieszkań – przelicznik online?

Planujesz skorzystać ze wsparcia kalkulatorów do ustalania wartości mieszkania? Wiedz jednak, że taka wycena nieruchomości nie w każdym przypadku jest rzetelna ponieważ narzędzia do wyceny nieruchomości nie uznają czynników pomniejszających wartość nieruchomości, takich jak służebność. W rezultacie wycena mieszkania może być dużo zawyżona i trudno będzie Ci znaleźć klienta, który będzie gotowy, by się na nią zgodzić. U nas otrzymujesz precyzyjną wycenę domów Częstochowa, która od razu będzie stanowić propozycję odkupienia.

Dane do wyceny mieszkań

Wycenę mieszkania Częstochowa ustalamy po zaczerpnięciu wiedzy na temat wszystkich czynników mogących mieć znaczenie dla ceny nieruchomości. Dlatego też obejrzymy sprzedawaną nieruchomość i przygotujemy dokument razem z fotografiami, który następnie przekażemy jednostkom przygotowującym wycenę nieruchomości Częstochowa, a Ty zyskujesz pewność, że zaoferowane ceny nieruchomości nie zostaną zmodyfikowane.

wycena nieruchomości

Wycena domu – biegły?

Piszesz anons, ale nie wiesz za ile sprzedać oferowany dom? Wycena domów może być dokonana przez eksperta i część oferujących z tego korzysta. Trzeba jednak być świadomym, że tego typu wycena domów generuje duży wydatek, a nie daje żadnej pewności, że znajdziesz klienta, który będzie chętny zaakceptować obliczoną sumę. U nas otrzymujesz podobną wycenę domów, która od razu jest ofertą zakupienia.

Wycena mieszkań Częstochowa – przegląd ofert?

Inną metodą na ustalenie ceny posiadanej nieruchomości jest przeglądnięcie ogłoszeń jak najbardziej zbliżonych nieruchomości. W tym celu wykorzystujemy zwykle gazety i portale ogłoszeniowe. Wiedz jednak, że nie wyszukasz dwóch takich samych nieruchomości, a nawet drobne różnice mogą w dużej mierze przekładać się na cenę mieszkania. W efekcie możesz przypadkowo zaniżyć cenę nieruchomości, co spowoduje straty dla Ciebie albo też możesz ustalić zbyt dużą kwotę, która zaś sprawi, że niełatwo będzie Ci wyszukać klienta. My przygotowujemy precyzyjną wycenę mieszkania Częstochowa i jednocześnie wychodzimy z propozycją odkupienia mieszkania za gotówkę.

Czy wycena domu Częstochowa jest zobowiązująca?

Oczywiście, że nie! Nie trzeba mieć obaw, że darmowa wycena domów Częstochowa posiada gdzieś „haczyk”. Obojętnie czy podejmiesz decyzję, by skorzystać z jakiejś propozycji czy też każdą oddalić – nie ponosisz żadnych opłat z racji sporządzenia propozycji. Wypełniając formularz o wycenę nieruchomości Częstochowa masz możliwość zaznajomić się z propozycjami cenowymi firm skupujących, a dalej poszukiwać kupców na własną rękę, ale zyskując dzięki temu rozeznanie jakiej sumy oczekiwać za posiadaną nieruchomość.

Wycena nieruchomości w całej Polsce

Call Now Button